Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Modernizuj i zwiększaj wydajność

Starsze systemy IT i systemy infrastruktury o znaczeniu krytycznym mogą być nieefektywne w kategoriach zużycia energii i możliwości rozbudowy. Całościowy wgląd w infrastrukturę może obniżyć koszty przy jednoczesnym zwiększeniu osiągów i wydajności.
Zapraszamy do kontaktu!
Prognozuje się, że migracja do 5G zwiększy do 2026 r. całkowity pobór mocy przez sieć o 150–170%.
Szacuje się, że centra danych zaoszczędzą około 4–5% kosztów energii dzięki podniesieniu (o 1°C) temperatury powietrza powrotnego

Połączenie Afryki Zachodniej ze światem było gigantycznym wyczynem i wymagało położenia ponad 7000 km kabla podmorskiego.
Dowiedz się więcej

Wybierz swoje wyzwanie

Podniesienie efektywności infrastruktury i zwiększenie wydajności

Rozwiązania


Zaawansowana technologia UPS

Podnieś wydajność zasilania dzięki najnowszej generacji rsystemów UPS od Vertiv. Gwarantują one sprawność do 97% w trybie podwójnej konwersji i 99% w dynamicznym trybie online.

Dowiedz się więcej ›

 

Innowacje w zakresie klimatyzacji precyzyjnej

Zmniejsz koszty chłodzenia dzięki rozwiązaniom klimatyzacji precyzyjnej Vertiv, wykorzystującym ekonomizację i osiągającym wiodący w branży współczynnik PUE.

Dowiedz się więcej ›

 

OCHRONA ZASILANIA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

Zyskaj stabilność w nieustannie zmieniającym się świecie, dzięki funkcjom zaprojektowanym z myślą o zasilaniu tysięcy rodzajów aplikacji o znaczeniu krytycznym. Niezawodność, wydajność i sprawna praca w pojedynczym zasilaczu UPS.

Dowiedz się więcej   ›

Zasoby


White Paper

Liebert DSE z EconoPhase — Najwyższa wydajność chłodzenia DX dzięki ekonomizerowi z wymuszonym obiegiem czynnika chłodniczego

Dowiedz się więcej ›


White Paper

Tryby wysokiej sprawności pracy systemów UPS

Dowiedz się więcej ›


White Paper

PRECYZYJNE CHŁODZENIE Z UŻYCIEM ZIMNYCH KORYTARZY

Dowiedz się więcej ›

 

Niższe koszty operacyjne i całkowite koszty posiadania

Rozwiązania


Kompleksowe usługi

Nasze usługi identyfikują możliwości oszczędzania energii w całym obiekcie. Zmodernizuj sprzęt dzięki energooszczędnej technologii i wydłuż żywotność funkcjonującej infrastruktury.

Dowiedz się więcej ›

Inteligentne sterowanie i zdalne monitorowanie

Zaawansowane mechanizmy sterowania gwarantują współpracę systemów klimatyzacji precyzyjnej w celu optymalizacji wydajności, a rozwiązania do monitorowania infrastruktury i monitorowania oraz zarządzania IT umożliwiają zdalne rozwiązywanie problemów oraz zapewniają zdalny wgląd w zużycie energii na poziomie szafy rackowej.

Dowiedz się więcej ›

Zasoby


Pobierz najlepsze porady

10 „BEZPŁATNYCH” WSKAZÓWEK DOT. OPTYMALIZACJI CENTRUM DANYCH

Pobierz raport ›


Webcast

Czy naprawdę musisz zwiększać sprawność centrum danych kosztem dostępności?

Dowiedz się więcej ›


Webcast

Zarządzanie podnoszeniem wydajności infrastruktury dla przetwarzania hybrydowego

Dowiedz się więcej ›

 

Wydłużenie żywotności akumulatora i zmniejszenie wymagań dotyczących konserwacji

Rozwiązania


Zasilacz UPS Liebert EXL S1, 100–1200 kW

Liebert EXL S1 zapewnia bezpieczne zasilanie oraz najwyższej klasy ochronę obciążeń, a także maksymalną energooszczędność dla średnich i dużych centrów danych oraz krytycznych aplikacji.

Dowiedz się więcej ›

Zasoby


White Paper

Istotne zagadnienia oceny stosowania akumulatorów litowo-jonowych w aplikacjach stacjonarnych

Dowiedz się więcej ›


Informacje prasowe

Największe w Rosji centrum danych wybiera Vertiv ze względu na kompatybilność zasilaczy UPS z akumulatorami litowo-jonowymi

Dowiedz się więcej ›

 

 

 

Zrób kolejny krok

Nasi inżynierowie pomogą dostosować rozwiązanie do Twoich wymagań w zakresie skalowalności, wydajności i dostępności. Wypełnij formularz, aby skontaktować się ze specjalistą.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.

 

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja