The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Kariera

Razem tworzymy świat, w którym wszystkie technologie o znaczeniu krytycznym działają niezawodnie. Firma Vertiv jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji oraz udostępnianiu w formie usług technologii krytycznych dla systemów zarządzania energią i systemów klimatyzacji precyzyjnej o kluczowym znaczeniu dla ciągłości działania przedsiębiorstw.

Sales Talent Graduate Program

Prowadzony przez nas Sales Talent Graduate Program jest rocznym programem stażowym, dzięki któremu świeżo upieczeni absolwenci mają szansę rozpocząć karierę w sprzedaży.

W Vertiv zapewnimy Ci możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy, sprawdzenia się i rozwinięcia posiadanych umiejętności. Zostaną Ci przydzielone prawdziwe obowiązki i będziesz mieć szansę wniesienia swojego wkładu już od pierwszego dnia pracy.

Dowiedz się więcej

Historie sukcesu w ramach programu

Marco Givonetti - building critical systems at Vertiv, after the Sales Talent Graduate Program
Marco Givonetti
Quote sign

Sales Talent Graduate Program to doskonała możliwość rozpoczęcia kariery, zapewniająca odpowiednie kompetencje i umiejętności, aby stać się w przyszłości liderem w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, jaką jest Vertiv.

Miałem okazję poznać różne aspekty pracy w ramach specjalnego programu zapewniającego rotację w działach techniczno-handlowych, co pozwoliło mi stworzyć podstawę dla dalszego rozwoju zawodowego.

Quote sign
Inigo Arangurem Miranda - empowering the digital world we live in, with Vertiv
Inigo Aranguren Miranda
Quote sign

Główną zaletą programu jest możliwość uczestniczenia w różnych obszarach działalności firmy, poznawania ludzi z różnych krajów, a także udział w organizacji spotkań i szkoleń, pozwalających poznać specyfikę pracy innych osób w firmie.

Quote sign
Lucia Bandolin - the people behind the vital applications today, with us at Vertiv
Lucia Bandolin
Quote sign

Kiedy rozpoczynałam program dla absolwentów, byłam jak kiełkujące ziarno, wypuszczające swoje korzenie podczas studiów.

Firma Vertiv dała mi podstawę do wzrostu, zapewniając możliwości rozwoju i wzmagając pewność siebie, a wszystko to w sprzyjającym środowisku. Mam nadzieję, że będę wciąż się rozwijać i wzrastać zawodowo, bazując na wiedzy i pasji tej firmy. Jestem wdzięczna za szansę, którą otrzymałam.

Quote sign
Piotr Dominski - sales talent graduate at Vertiv, making the digital world possible
Piotr Dominski
Quote sign

Najbardziej fascynujące w programie stażowym było to, że postrzegano mnie jako jednego ze współpracowników oraz swoboda wykonywania powierzonych mi zadań, prawdziwa odpowiedzialność, poczucie, że to, nad czym pracujesz, jest ważne i ma wpływ na firmę.

Sales Talent Graduate Program to nie tylko praca − to szansa na poznanie wspaniałych ludzi, możliwość podróżowania po świecie i szeroki pakiet szkoleń. Bądź odważny, marz o wielkich rzeczach i dołącz do Vertiv!

Quote sign

Vertiv to firma, która powstała z misją dostarczania rozwiązań dla krytycznych technologii. Rozwiązania te powstają często na skutek zderzenia różnych punktów widzenia i perspektyw. Dlatego wszystkim naszym działaniom towarzyszy duch integracji. Szeroki zasób doświadczeń, z jakich czerpiemy, sprawia że jesteśmy firmą różnorodną. Sprawia, że jesteśmy lepszą firmą.

Vertiv dokłada starań, aby stworzyć globalne miejsce pracy, które wspiera i promuje różnorodność, jest otwarte na integrację i pielęgnuje poszanowanie jednostki. Wierzymy, że zebranie w jednym miejscu bystrych, entuzjastycznie nastawionych i uzdolnionych ludzi pochodzących z różnych środowisk przyczynia się do rozwoju inwencji i wzrostu zaangażowania w zespole.

Chcemy być preferowanym pracodawcą w zakresie awansów, transferów, wynagrodzeń, świadczeń, doradztwa zawodowego, szkoleń sponsorowanych przez firmę, programów stypendialnych oraz socjalnych i rekreacyjnych dla naszych pracowników.

Polityka zapewniania równych szans zatrudnienia Vertiv gwarantuje brak dyskryminacji lub molestowania pracowników lub kandydatów na tle rasowym, koloru skóry, wyznawanej religii, płci, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, wieku, niepełnosprawności, pochodzenia, statusu kombatanta ani w związku z innymi czynnikami stanowiącymi naruszenie obowiązujących przepisów prawa i regulacji.

Programy, które pomogą Ci odnieść sukces

  • W firmie Vertiv dążymy do tego, aby zapewnić Ci doskonałe środowisko do rozwijania Twoich talentów.
  • Nasz program zarządzania talentami oparty na rozwoju kompetencji pomoże Ci rozwinąć Twój potencjał w pełni. Łączymy programy edukacji i rozwoju, przygotowane i prowadzone w naszej Akademii, z możliwością nauki i wzrostu umiejętności poprzez podejmowanie nowych projektów bądź ról.
  • Wierzymy, że w tak dynamicznym i wymagającym środowisku biznesowym, w którym pracujemy, programy edukacyjne stanowią część długoterminowej strategii. Oferujemy szeroką gamę technicznych programów szkoleniowych oraz możliwości rozwoju osobistego. Wszystko po to, aby ułatwić Ci osiąganie znakomitych wyników w Twojej dziedzinie.

Język i lokalizacja