The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Kariera w Vertiv

Razem budujemy świat, w którym działają wszystkie kluczowe aplikacje. Vertiv jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu technologii infrastruktury sieci IT o znaczeniu krytycznym dla działalności: od chmury po obrzeża sieci.

Kariera w Vertiv: Co to znaczy być częścią firmy Vertiv?

Vertiv pomaga zaspokoić światowe zapotrzebowanie na stałą łączność i dostarcza nową generację infrastruktury chmurowej i brzegowej. Vertiv ma korzenie technologiczne sięgające czasów chłodzenia pierwszych systemów mainframe, a doświadczenie biznesowe zdobył jako Emerson. Dzisiaj Vertiv to start-up przepełniony duchem przedsiębiorczości o wartości 5 mld dolarów.

Dowiedz się więcej o nas

Jesteśmy organizacją o płaskiej strukturze. Nowi pracownicy stają się częścią zespołu od pierwszego dnia. Pracują z nim i uczą się od współpracowników na wszystkich poziomach. Roczne cele rozwojowe każdego pracownika (nawet dyrektora generalnego) są znane wszystkim. Dzięki temu każdy widzi, w jakim kierunku zmierza firma. Swobodny strój na każdym szczeblu odzwierciedla kulturę samodzielności.

Niezależnie od wybranej ścieżki kariery w Vertiv, poznasz nasze wartości:

  • Postępuj jak właściciel naszej firmy
  • Bądź pozytywnie nastawiony do współpracowników
  • Angażuj się w swoją pracę
  • Stawiaj sobie cele rozwojowe
  • Wyprzedzaj potrzeby klienta
  • Pracuj zespołowo
  • Ucz się na własnych błędach
  • Rozmawianie z ludźmi, a NIE o ludziach
  • Buduj środowisko motywujące innych do pracy
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja