The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Właściwe rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb

Wiemy, że każdy projekt jest inny. Wiemy też, że wybór, instalacja i konfiguracja nowych produktów mogą być stresujące. Dlaczego nie skorzystać z pomocy ekspertów, którzy zaprojektują i skonstruują rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb?

Vertiv oferuje prefabrykowane i konfigurowalne rozwiązania dla budowy wydajniejszego mikrocentrum danych, rozbudowy mocy obliczeniowej poprzez wdrożenie kolokacji i usług chmurowych lub instalacji modułowej naziemnej stacji końcowej transoceanicznego kabla telekomunikacyjnego. Przetestowane i efektywne rozwiązania dostarczane są w krótkim czasie, a ich montaż przebiega bezproblemowo.

ZBUDUJ WŁASNE MODUŁOWE CENTRUM DANYCH

6
kontynentów
ponad 200
specjalistów ds. rozwiązań
ponad 3100
inżynierów
400+
Personel wsparcia technicznego
14
Laboratoria obsługi klienta

Dostosowane do Twoich potrzeb

Konfigurowane szafy sieciowe wyposażone w rozwiązania Vertiv

Fabrycznie montowane, konfigurowane szafy sieciowe Vertiv umożliwiają dostosowanie centrum danych do potrzeb użytkownika. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć infrastrukturę szaf sieciowych w ciągu kilku tygodni, co pozwala sprawniej zarządzać ekosystemem i optymalizować jego osiągi. Prosta i standaryzowana konstrukcja szaf umożliwia dostosowanie rozwiązania do wymagań użytkownika i jednocześnie zapewnia optymalną elastyczność, możliwość rozbudowy i efektywność.

Dowiedz się więcej

Mikrocentra danych Vertiv dostosowane do Twoich potrzeb

Globalne rozwiązania Vertiv w zakresie mikrocentrów danych pozwalają dostosować infrastrukturę zasilania, chłodzenia, monitorowania oraz szaf rack do potrzeb i możliwości danej firmy. Inżynierowie Vertiv będą współpracować z Tobą od momentu opracowania wstępnej koncepcji po wdrożenie projektu. Dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na swojej głównej działalności. Nasze rozwiązania w zakresie mikrocentrów danych to nowy sposób na wdrożenie mocy obliczeniowej w każdym obiekcie i miejscu.

Dowiedz się więcej

Skonfiguruj własne modułowe centrum danych

Dostosuj infrastrukturę edge computingu za pomocą rozwiązań globalnych Vertiv

Globalne rozwiązania Vertiv umożliwiają usprawnienie sieci brzegowej. Vertiv projektuje i dostarcza skalowalne, skonfigurowane centra danych, które pozwalają skrócić czas wdrożenia, ograniczyć ryzyko i kontrolować koszty. Wypróbuj jedno z setek skonfigurowanych modułowych centrów danych typu edge, które optymalizują elastyczność wdrożenia, gwarantują większe możliwości rozbudowy oraz podnoszenie wydajności.

Dowiedz się więcej

Skonfiguruj własne modułowe centrum danych

Vertiv pomoże Ci zbudować elastyczne, skalowalne i wydajne centra danych

Globalne rozwiązania Vertiv usprawniają rozbudowę centrów danych i zwiększanie wydajności krytycznych obiektów. Vertiv stosuje zintegrowane rozwiązania modułowe, które pomagają naszym klientom, podwykonawcom i konsultantom podnosić efektywność projektowania i budowania centrów danych w każdym miejscu na świecie. Oferujemy elastyczne, skalowalne i wydajne rozwiązania, projektowane, budowane i testowane fabrycznie, co umożliwia ich szybkie wdrożenie i montaż w miejscu instalacji. Nasze zespoły techniczne angażują specjalistów ds. IT, obiektów, sieci i bezpieczeństwa i współpracują z klientem przez cały czas trwania procesu: od etapu określenia podstawowych wymagań po wdrożenie projektu.

Dowiedz się więcej

Skonfiguruj własne modułowe centrum danych

Konfigurowane rozwiązania kolokacyjne z zastosowaniem globalnych rozwiązań Vertiv

Dzięki dostosowanym do potrzeb prefabrykowanym, przetestowanym i zintegrowanym fabrycznie centrom danych globalne rozwiązania Vertiv pomagają firmom kolokacyjnym zwiększyć wydajność, zapewnić elastyczność i skalowalność. Dostarczamy unikatowe projekty i realizujemy budowę skalowalnych obiektów, które umożliwiają instalację systemów chłodzenia, zasilania i przestrzeni obliczeniowej w miarę potrzeb.

Dowiedz się więcej

Skonfiguruj własne modułowe centrum danych

Zastosuj globalne rozwiązania Vertiv do budowy skonfigurowanych stacji końcowych kabla telekomunikacyjnego

Rozwiązania globalne Vertiv znajdują szerokie zastosowanie w modułowych centrach danych oraz stacjach końcowych kabla telekomunikacyjnego na całym świecie. Dostarczamy dostosowane do potrzeb użytkownika, wstępnie przetestowane i zintegrowane fabrycznie stacje końcowe kabla telekomunikacyjnego, charakteryzujące się wysoką jakością i krótkim czasem wdrożenia. Dzięki szybkiemu wdrożeniu podzespołów centrum danych montaż naszych rozwiązań w dowolnym miejscu na świecie nie wymaga angażowania wielu inżynierów.

Dowiedz się więcej

Wydajny i spersonalizowany proces

Nasze sprawdzone i niezawodne metody gwarantują odpowiednio skonfigurowany produkt i szybką dostawę

Szybkie konstruowanie Image
Szybkie konstruowanie

Proste, powtarzalne komponenty tworzące system sprawiają, że proces konstruowania jest wydajny, zautomatyzowany i bezpieczny.

Integracja dostosowana do potrzeb użytkownika Image
Integracja dostosowana do potrzeb użytkownika

Skomplikowana integracja podzespołów mechanicznych i elektrycznych wykonywana jest fabrycznie, co gwarantuje wysoką jakość i krótki czas realizacji.

Prosty montaż Image
Prosty montaż

Przejrzysta dokumentacja i wsparcie inżynierów umożliwia sprawny montaż zintegrowanych fabrycznie modułów na miejscu instalacji.

Usługi globalne Image
Usługi globalne

Szeroka oferta usług utrzymania i obsługi sprzyja podnoszeniu wydajności i upraszcza funkcjonowanie w każdym miejscu na świecie.

Zacznij teraz

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja