The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Centra danych i obiekty o znaczeniu krytycznym

Vertiv pomoże Ci zbudować elastyczne, skalowalne i wydajne centra danych

Mocne strony Vertiv

Vertiv usprawnia rozbudowę mocy centrum danych i krytycznych obiektów, wykorzystując technologie modułowe, które gwarantują efektywne projektowanie i budowę centrów danych na całym świecie.

Dopasowujemy rozwiązanie do konkretnego zastosowania – wykonujemy wstępny projekt, konfigurację i testy oraz sprawdzamy je pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze rozwiązania to owoc współpracy globalnej sieci zakładów produkcyjnych i dostawców oraz wieloletniego doświadczenia w obszarze centrów danych i telekomunikacji.

Pobierz broszurę

Globalne rozwiązania Vertiv

 Image

Współpraca ze specjalistami ds. IT, obiektów, sieci i bezpieczeństwa – od opracowania wstępnych założeń po wdrożenie projektu.

 Image

Zwiększ wydajność i korzystaj z dostosowanych do potrzeb, wstępnie testowanych i zintegrowanych fabrycznie rozwiązań wielu producentów, gotowych do montażu w miejscu instalacji.

 Image

Współpraca ze specjalistami ds. obiektu gwarantująca ciągłość zasilania krytycznych odbiorów podczas rozbudowy mocy.

Wyróżniona historia sukcesu

Skonfigurowane na zamówienie centrum danych dla producenta sprzętu AGD

Wiodący producent sprzętu AGD potrzebował rozbudować centrum danych o nowy obiekt do obsługi krytycznych aplikacji produkcyjnych.

Przy współpracy z naszym partnerem, wykonawcą robót elektrycznych, dostarczyliśmy niezależne centrum danych skonstruowane na bazie kompaktowej i wydajnej infrastruktury SmartMod™ od Vertiv. SmartMod to modułowa infrastruktura IT dostarczana w postaci spersonalizowanego obiektu centrum danych, zapewniająca ciągłość pracy krytycznych technologii. W pełni zintegrowana jednostka dostarczana jest w obudowie kontenerowej. Umożliwia bezproblemowy transport i rozbudowę mocy w miarę rozwoju przedsiębiorstwa.

Przeczytaj pełny tekst

Powiązane produkty i usługi

Infrastruktura SmartMod

Prefabrykowane rozwiązania do różnych zastosowań. Konstrukcja montowanych fabrycznie modułów gwarantuje sprawny transport i szybkie wdrożenie. SmartMod™ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów centrów danych i stanowi inteligentne, proste we wdrożeniu, zintegrowane rozwiązanie dla modułowych centrów danych.

Moduł zasilania VERTIV™

Moduł zasilania VERTIV™ umożliwia wdrożenie izolowanej, krytycznej infrastruktury o wysokiej gęstości mocy, tak aby sprostać wymaganiom biznesowym.

Liebert EXL data center UPS family side view

Zasilacz UPS Liebert EXL S1, 100–1200 kW

Liebert® EXL S1 zapewnia bezpieczne zasilanie oraz najwyższej klasy ochronę obciążeń, a także maksymalną energooszczędność dla średnich i dużych centrów danych oraz krytycznych aplikacji. Wysoce efektywny tryb Dynamic Online umożliwia uzyskanie sprawności operacyjnej na poziomie do 99% bez uszczerbku dla dostępności.

System chłodzenia z bezpośrednim odparowaniem Liebert PDX mocowany do podłogi o mocy od 15 do 165 kW

System chłodzenia z bezpośrednim odparowaniem Liebert PDX do dużych pomieszczeń oparty jest na najbardziej zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, co pozwala zagwarantować sprawne chłodzenie centrów danych i serwerowni.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja