The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Stworzony na nowo dla naszego wspólnego sukcesu

Transformacja cyfrowa wpłynęła stymulująco na branżę IT, oferując niedostępne dotąd możliwości.

Nasz program partnerski ma za zadanie pomóc Ci w ich wykorzystaniu. Współpracując z Vertiv i wprowadzając na rynek nasze innowacyjne rozwiązania, możesz sprostać najpilniejszym wyzwaniom stojącym przez Twoimi klientami. Jako partner Vertiv zyskasz pewność wiedząc, że masz do dyspozycji zawsze aktualne szkolenia, zasoby i wsparcie, które pomogą Ci rozwijać Twój biznes, zwiększać zyski i zostać liderem w branży. Razem mamy większe możliwości sprostania wymaganiom naszych klientów i realizowania celów biznesowych. Razem możemy dotrzeć na szczyt!

Dołącz do grona naszych Partnerów i zwiększ swoje szanse na sukces

 • Zniżki i specjalne promocje
  Zwiększ rentowność swojego biznesu i angażuj pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż.
 • Wsparcie sprzedażowe i marketingowe
  Skorzystaj z możliwości szybkiego pobierania gotowych materiałów pro-sprzedażowych i marketingowych, by zwiększać sprzedaż i rozwijać swój biznes.
 • Szkolenia
  Zyskaj dostęp do najnowszych szkoleń w trybie online i szkoleń bezpośrednich oraz możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych wyłącznie dla partnerów.
 • Obsługa klienta
  Skorzystaj z możliwości konsultacji z opiekunami handlowymi, którzy pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i spełniać oczekiwania Twoich klientów.

Ciesz się licznymi korzyściami, dołączając już dziś do naszego Programu Partnerskiego

APLIKUJ TERAZ

Korzyści, które daje członkostwo w zespole

 1. Portal dla Partnerów

  Portal umożliwia dostęp do ekskluzywnych korzyści, takich jak Rejestracja Projektu i Program Nagród, wsparcia, najnowszych promocji i wiele więcej.

 2. Vertiv University

  Umożliwia dostęp do kompleksowych szkoleń sprzedażowych i technicznych online. Pozwala skonsolidować i monitorować stacjonarne oraz internetowe szkolenia certyfikacyjne w jednym miejscu.

 3. Platforma motywacyjna

  Dostępna dla wszystkich Partnerów programu VPP o statusie Autoryzowany i Srebrny. Nagradza partnerów za sprzedaż produktów Vertiv. Nazywamy ją „Programem Motywacyjnym Vertiv (VIP)”.

 4. Dedykowane wsparcie sprzedażowe

  Nasi wysoce wykwalifikowani przedstawiciele współpracują z resellerem w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów klientów.

 5. Sales Selectors and ConfiguratorsaSelektory i konfiguratory sprzedażowe

  Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju biznesu: selektory i konfiguratory produktów, broszury, przewodniki sprzedawcy, studia przypadku i wiele więcej.

 6. Materiały marketingowe

  Pomogą Ci w pozyskiwaniu potencjalnych klientów i projektów oraz w promowaniu współpracy z Vertiv.

Program partnerski, na którym możesz polegać

Program partnerski Vertiv jest jednym z najlepszych w branży i był wielokrotnie nagradzany.

Pobierz broszurę

Czy jesteś już naszym partnerem?

Śledź na bieżąco najświeższe wiadomości i uzyskaj dostęp do narzędzi sprzedaży i informacji dotyczących partnerów, aby podnosić kwalifikacje i rozwijać swój biznes.

Portal dla partnerów Logowanie

Szukasz Partnera Firmy Vertiv?

Nasi partnerzy posiadają niezbędną wiedzę specjalistyczną i doświadczenie, które stanowią niezawodne wsparcie Twoich potrzeb biznesowych.

Znajdź naszych partnerów sprzedaży Znajdź naszych partnerów ds. wsparcia
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja