The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Centra danych typu edge

Dostosuj infrastrukturę edge computingu za pomocą rozwiązań globalnych Vertiv.

Mocne strony Vertiv

Vertiv, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb, stosuje technologie integracji modułowej, które zapewniają sprawną realizację projektu.

W tym celu wykorzystujemy i personalizujemy wiodące w branży rozwiązania, takie jak SmartMod™ i infrastruktura SmartMod™ oraz zapewniamy ich zgodność z lokalnymi i krajowymi przepisami. Dzięki globalnym rozwiązaniom Vertiv zyskujesz możliwość wdrożenia unikatowego, spersonalizowanego centrum danych typu edge dowolnej wielkości, zoptymalizowanego pod kątem elastyczności, skalowalności i efektywności.

Pobierz broszurę

Globalne rozwiązania Vertiv

 Image

Wstępna konfiguracja i walidacja przez ponad 60 inżynierów z różnych branż.

 Image

Krótszy czas wdrożenia to szybsza reakcja na nieprzewidziane zapotrzebowanie.

 Image

Rozwiąż problemy infrastruktury o istotnym znaczeniu dla działalności – skorzystaj z doświadczenia i wyspecjalizowanych partnerów Vertiv.

Powiązane produkty i usługi

Infrastruktura SmartMod

Prefabrykowane obiekty do różnych zastosowań w wielu branżach. Konstrukcja montowanych fabrycznie modułów gwarantuje sprawny transport i szybkie wdrożenie. SmartMod™ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów centrów danych i stanowi inteligentne, proste we wdrożeniu, zintegrowane rozwiązanie dla modułowych centrów danych.

Front view of the Liebert APM online UPS

Liebert APM UPS, 30–600 kW

Liebert® APM to uniwersalny i modułowy zasilacz UPS do zabudowy rzędowej o konstrukcji beztransformatorowej, zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną efektywność energetyczną aż do 96,3% dla aplikacji o znaczeniu krytycznym w średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Liebert CRV, rzędowa jednostka chłodzenia

Niezależna jednostka do chłodzenia centrum danych została zaprojektowana do chłodzenia szaf serwerowych w małych i średnich centrach danych. Liebert CRV jest wyposażony w sterownik iCOM i cyfrową sprężarkę scroll zapewniające wysoką niezawodność i optymalne zarządzanie ciepłem w centrach danych.

Liebert EXL data center UPS family side view

Zasilacz UPS Liebert EXL S1, 100–1200 kW

Liebert® EXL S1 zapewnia bezpieczne zasilanie oraz najwyższej klasy ochronę obciążeń, a także maksymalną energooszczędność dla średnich i dużych centrów danych oraz krytycznych aplikacji. Wysoce efektywny tryb Dynamic Online umożliwia uzyskanie sprawności operacyjnej na poziomie do 99% bez uszczerbku dla dostępności.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja