The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Centra danych typu edge

Dostosuj infrastrukturę edge computingu za pomocą rozwiązań globalnych Vertiv.

Mocne strony Vertiv

Vertiv, dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb, stosuje technologie integracji modułowej, które zapewniają sprawną realizację projektu.

W tym celu wykorzystujemy i personalizujemy wiodące w branży rozwiązania, takie jak SmartMod™ i infrastruktura SmartMod™ oraz zapewniamy ich zgodność z lokalnymi i krajowymi przepisami. Dzięki globalnym rozwiązaniom Vertiv zyskujesz możliwość wdrożenia unikatowego, spersonalizowanego centrum danych typu edge dowolnej wielkości, zoptymalizowanego pod kątem elastyczności, skalowalności i efektywności.

Pobierz broszurę

Globalne rozwiązania Vertiv

Wstępna konfiguracja i walidacja przez ponad 60 inżynierów z różnych branż.

Krótszy czas wdrożenia to szybsza reakcja na nieprzewidziane zapotrzebowanie.

Rozwiąż problemy infrastruktury o istotnym znaczeniu dla działalności – skorzystaj z doświadczenia i wyspecjalizowanych partnerów Vertiv.

FEATURED SUCCESS STORY

Skonfigurowana, mobilna jednostka rezerwowa chroni sieci dostawcy usług telekomunikacyjnych

Nikt nie zna dnia ani godziny nadejścia katastrofy. Dlatego firma zamówiła mobilną jednostkę rezerwową, która będzie łatwa w transporcie i utrzymaniu, a jej konstrukcja umożliwi pracę w ekstremalnych warunkach otoczenia.

Firma Vertiv, specjalizująca się w niezawodnych technologiach o znaczeniu krytycznym, zaprojektowała rozwiązanie SmartMod™ zamontowane na przyczepie. Jednostka wyposażona została w wewnętrzny system szyn, umożliwiających bezproblemowy dostęp i ciągłą gotowość systemu rezerwowego do pracy. Rozwiązanie zostało wyposażone w szybkozłącza zasilania i sterowania, a także skraplacze bezpośredniego odparowania. Firma Vertiv dostarczyła jednostkę rezerwową „zawsze gotową do pracy”, której możliwości przerosły oczekiwania firmy telekomunikacyjnej.

Read The Full Story

Powiązane produkty i usługi

Infrastruktura SmartMod

Prefabrykowane obiekty do różnych zastosowań w wielu branżach. Konstrukcja montowanych fabrycznie modułów gwarantuje sprawny transport i szybkie wdrożenie. SmartMod™ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów centrów danych i stanowi inteligentne, proste we wdrożeniu, zintegrowane rozwiązanie dla modułowych centrów danych.

Front view of the Liebert APM online UPS

Liebert APM UPS, 30–600 kW

Liebert® APM to uniwersalny i modułowy zasilacz UPS do zabudowy rzędowej o konstrukcji beztransformatorowej, zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną efektywność energetyczną aż do 96,3% dla aplikacji o znaczeniu krytycznym w średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Liebert CRV, rzędowa jednostka chłodzenia

Niezależna jednostka do chłodzenia centrum danych została zaprojektowana do chłodzenia szaf serwerowych w małych i średnich centrach danych. Liebert CRV jest wyposażony w sterownik iCOM i cyfrową sprężarkę scroll zapewniające wysoką niezawodność i optymalne zarządzanie ciepłem w centrach danych.

Liebert EXL data center UPS family side view

Zasilacz UPS Liebert EXL S1, 100–1200 kW

Liebert® EXL S1 zapewnia bezpieczne zasilanie oraz najwyższej klasy ochronę obciążeń, a także maksymalną energooszczędność dla średnich i dużych centrów danych oraz krytycznych aplikacji. Wysoce efektywny tryb Dynamic Online umożliwia uzyskanie sprawności operacyjnej na poziomie do 99% bez uszczerbku dla dostępności.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

Język i lokalizacja