The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Mikrocentra danych

Mikrocentra danych Vertiv dostosowane do Twoich potrzeb.

Mocne strony Vertiv

Mikrocentra danych Vertiv to zintegrowane rozwiązania zawierające zasilanie, chłodzenie, monitorowanie i szafy zaprojektowane pod kątem oczekiwań i warunków działalności klienta.

Nasz zespół, korzystając z linii produktowych SmartRow™ DCR, SmartRow™ DCX i SmartMod™, tworzy kompaktowe rozwiązania o dużej mocy obliczeniowej. Modułowe mikrocentra danych Vertiv to sprzęt IT i jego infrastruktura w niezależnych, prefabrykowanych kontenerach.

Globalne rozwiązania Vertiv

 Image

Rozwiązanie składające się z autonomicznych, przetestowanych i zintegrowanych elementów infrastruktury.

 Image

Zaprojektuj zintegrowaną szafę zapewniającą optymalne usługi IT i działanie sieci następnych generacji.

 Image

Zainstaluj wewnątrz budynku lub jako niezależny obiekt.

Wyróżniona historia sukcesu

Migracja infrastruktury krytycznej Twin Rivers

Zespół szkół Twin Rivers Unified School District, prowadzący ponad 45 placówek, potrzebował przenieść i zmodernizować swoje centrum danych tak, aby mogło sprawniej obsługiwać rosnące potrzeby.

Vertiv zaproponował rozwiązanie alternatywne do przenoszenia przestarzałego i dużego centrum danych. Zmodernizował centrum danych, instalując infrastrukturę w systemie SmartAisle obejmującym 14 szaf serwerowych™. Teraz Twin Rivers może, w miarę wzrostu potrzeb, sprawnie rozbudowywać system SmartAisle i oszczędzać środki przeznaczone na przeprowadzkę i wymianę centrum danych. System SmartAisle Vertiv to doskonałe rozwiązanie dla relokacji i modernizacji krytycznej infrastruktury.

Przeczytaj pełny tekst

Powiązane produkty i usługi

Infrastruktura SmartMod

Prefabrykowane obiekty do różnych zastosowań w wielu branżach. Konstrukcja montowanych fabrycznie modułów gwarantuje sprawny transport i szybkie wdrożenie. SmartMod™ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów centrów danych i stanowi inteligentne, proste we wdrożeniu, zintegrowane rozwiązanie dla modułowych centrów danych.

Side view of the Liebert EXS double conversion UPS

Zasilacz UPS Liebert EXS, 10-40 kVA

Zasilacz UPS Liebert® EXS to połączenie prostej konstrukcji z optymalnymi osiągami. Jednostka zapewnia najwyższy współczynnik mocy czynnej do zajmowanej powierzchni. Usprawniona konstrukcja zajmuje niewiele miejsca i umożliwia osiągnięcie sprawności w trybie podwójnej konwersji na poziomie do 96,2%. Wolnostojące rozwiązanie zapewnia ciągłą ochronę zasilania i optymalny czas podtrzymania akumulatorowego.

Zasilacz UPS Liebert ITA2, 10–20 kVA

Seria zasilaczy Liebert ITA2 wykorzystuje technologię podwójnej konwersji typu online, jednolity współczynnik mocy i wyjątkowo kompaktową konstrukcję do montażu w szafach lub w wersji wolnostojącej i stanowi niezawodne rozwiązanie do zabezpieczenia zasilania dla serwerowni, pamięci masowych i urządzeń sieciowych.

Liebert CRV, rzędowa jednostka chłodzenia

Niezależna jednostka do chłodzenia centrum danych została zaprojektowana do chłodzenia szaf serwerowych w małych i średnich centrach danych. Liebert CRV jest wyposażony w sterownik iCOM i cyfrową sprężarkę scroll zapewniające wysoką niezawodność i optymalne zarządzanie ciepłem w centrach danych.

W czym możemy pomóc?

Odpowiedz na kilka prostych pytań, aby uzyskać połączenie ze specjalistą z Twojej branży.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja