WYZWANIE PRZYJĘTE

Bezpieczne skalowanie przynosi dużo korzyści. Wybierz wyzwanie, które najlepiej pasuje do Twojej sytuacji:

Modernizacja infrastruktury w celu poprawy wydajności

Dowiedz się więcej

Zwiększ elastyczność dzięki szybkim wdrożeniom

Dowiedz się więcej

Dopasuj moc do zapotrzebowania

Dowiedz się więcej

PERSPEKTYWY BRANŻ

 


ARTYKUŁ/TEMATY

Przewodnik Vertiv po technologii 5G

5G to komórkowa sieć telekomunikacyjna piątej generacji, która zapewnia większą przepustowość i większą prędkość i umożliwia korzystanie z wideo o wysokiej rozdzielczości, gier o bardzo niskiej latencji i zaawansowanej telemedycyny oraz obiecuje jeszcze bardziej zaawansowane aplikacje w miarę dojrzewania i rozwoju technologii na całym świecie.

Dowiedz się więcej


White Paper

Dodatek specjalny dla sklepów detalicznych 2021: jak przetwarzanie brzegowe i sztuczna inteligencja zmieniają handel detaliczny?

Czas przedłużającej się pandemii, wzrost popytu na zakupy online i spowolnienie gospodarcze, to okres trudny dla sprzedawców detalicznych.

Dowiedz się więcej


POSTY NA BLOGU

Nowa generacja: wyzwania energetyczne (i możliwości) związane z wdrażaniem sieci komórkowych 5G

Piąta generacja sieci komórkowych stanie się prawdopodobnie jedną z najważniejszych technologii obecnej dekady.

Dowiedz się więcej

FIRMY, KTÓRYM POMOGLIŚMY BEZPIECZNIE SKALOWAĆ INFRASTRUKTURĘ

Telekomunikacja


Duży operator telekomunikacyjny wykorzystuje zasilanie HVDC w głównych centralach telefonicznych i ogranicza emisję dwutlenku węgla

Dowiedz się więcej

Edukacja


EPFL – École Polytechnique Fédérale de Lausanne

Dowiedz się więcej

Handel detaliczny


Sieć supermarketów dyskontowych modernizuje IT w celu poprawy obsługi klienta

Dowiedz się więcej

Przemysł


Forno Bonomi Bakery

Dowiedz się więcej

Rozwiązania KTÓRE POMOGĄ CI SKALOWAĆ BEZPIECZNIE

Rozwiązania Vertiv są zaprojektowane z myślą o niezawodności i skalowalności oraz wykorzystują zintegrowane monitorowanie, które podnosi elastyczność i usprawnia zarządzanie.

 

 

  • Prefabrykowane centra danych
  • Zasilanie gwarantowane
  • Klimatyzacja precyzyjna
  • Monitorowanie i zarządzanie
  • Usługi

 

 

 

Prefabrykowane centra danych

Vertiv™ SmartMod™

Nasze rozwiązania infrastrukturalne SmartMod™ obejmują prefabrykowane, przenośne moduły, integrowane fabrycznie, gwarantujące szybkie wdrożenie.

Dowiedz się więcej

 


Zasilanie gwarantowane

Vertiv™ Power Module

Vertiv Power Module umożliwia wdrożenie wyizolowanej, krytycznej infrastruktury o wysokiej gęstości mocy we właściwym czasie, aby sprostać wymaganiom biznesowym.

Dowiedz się więcej


Zasilanie gwarantowane

Systemy UPS o wysokiej wydajności

Zapewniając pierwszorzędną ochronę obciążeń i maksymalną oszczędność energii, Liebert® EXL S1 jest dostępny w konfiguracji scentralizowanej i rozproszonej konfiguracji równoległeji oraz jest kompatybilny z systemami akumulatorów litowo-jonowych.

Dowiedz się więcej


Zasilanie gwarantowane

Rozdział mocy w obiekcie i szafie

Innowacyjne jednostki rozdziału zasilania i listwy zasilające PDU do montażu w szafie zapewniają elastyczność obsługi większej liczby szaf i zamontowanego w nich sprzętu. Szafy rozdziału zasilania zestawiane są jako spersonalizowane rozwiązanie i oferują zalety oraz oszczędności wynikające z wstępnie skonfigurowanego i przetestowanego fabrycznie systemu. Listwy zasilające PDU do montażu w szafie w wersji podstawowej, monitorowalnej i zarządzalnej oraz uniwersalnej umożliwiają standaryzację bez względu na wymagania początkowe.

Dowiedz się więcej

 


Klimatyzacja precyzyjna

Agregaty wody lodowej z technologią freecoolingu z efektem adiabatycznym

Liebert AFC łączy wyjątkową sprawność energetyczną możliwą dzięki technologii freecoolingu z ciągłą dostępnością zapewnianą dzięki wsparciu sprężarki (modele dostępne w wersji zarówno ze sprężarką multiscroll oraz śrubową) oraz wysoce wydajnemu adiabatycznemu układowi zraszanych wodą wkładów.

Dowiedz się więcej


Klimatyzacja precyzyjna

System freecoolingu z pośrednim chłodzeniem wyparnym

System Liebert® EFC wykorzystuje pośrednią wymianę ciepła powietrze-powietrze oraz chłodzenie wyparne. Wspomaganie chłodzeniem wyparnym pomaga osiągnąć wysoki współczynnik PUE chłodzenia mechanicznego na poziomie 1,03.

Dowiedz się więcej

 

Monitorowanie i zarządzanie

Nasze systemy monitorowania infrastruktury, inteligentnego sterowania i scentralizowanego zarządzania współpracują razem i podnoszą dostępność, wykorzystanie oraz sprawność sprzętu. Rozwiązania monitorowania i zarządzania Vertiv, obejmujące rodzinę przełączników KVM, konsole szeregowe i bramki, czujniki i oprogramowanie DCIM, zapewniają kontrolę i widoczność wymaganą do dostosowania mocy do zapotrzebowania.

Dowiedz się więcej

 

Usługi

Vertiv oferuje szeroką gamę programów i usług, od prac inżynieryjnych po zarządzanie projektami na miejscu oraz usługi w zakresie niezawodności elektrycznej, które skracają czas rozruchu i umożliwiają bardziej niezawodną, bezpieczną oraz wydajną pracę przez cały cykl życia obiektu.

Dowiedz się więcej

 

Zrób kolejny krok

Nasi inżynierowie pomogą dostosować rozwiązanie do Twoich wymagań w zakresie skalowalności, wydajności i dostępności. Wypełnij formularz, aby skontaktować się ze specjalistą.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.
 

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.