The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Potęga 5G

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Vertiv w zakresie telekomunikacji, centrów przetwarzania danych i infrastruktury brzegowej, które wspierają infrastrukturę sieciową 5G i pomagają firmom w migracji do 5G.

 

Potęga 5G

OPTYMALIZACJA SIECI 5G

Skontaktuj się z nami Poznaj fakty

Wdrażanie pierwszych sieci 5G na świecie, ich wyższa przepustowość i prędkość łączności umożliwia korzystanie z takich aplikacji jak wideo w wysokiej rozdzielczości, gry z bardzo niskimi opóźnieniami i dostęp do zaawansowanej telemedycyny. Operatorzy ścigają się we wdrażaniu sieci 5G. Dostępność i bezpieczeństwo są istotnymi kwestiami. Jednak to zarządzanie nieuchronnym wzrostem poboru energii elektrycznej staje się coraz większym wyzwaniem.

Możemy Ci w tym pomóc. Vertiv oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie telekomunikacji, centrów danych i infrastruktury brzegowej, które zapewnią zasilanie, obsługę i bezpieczeństwo rozwijających się sieci 5G.

TRANSFORMACJA 5G Z VERTIV

Główną zaletą 5G jest wykładniczy wzrost prędkości i ilości danych transmitowanych przez tę sieć. Przenoszenie do sieci online większej liczby zaawansowanych i krytycznych aplikacji powoduje, że jej niezawodność i bezpieczeństwo nabierają coraz większego znaczenia. Prawdziwym wyzwaniem dla operatorów jest konieczność obsługi milionów dodatkowych stacji bazowych niezbędnych do świadczenia usług 5G, a każda z nich wymaga wyższego poboru mocy niż obiekty poprzednich generacji.

Wdrożenia 5G, które stanowią połączenie tradycyjnych, telekomunikacyjnych obiektów dostępowych i obiektów brzegowych, powodują wzrost złożoności w zakresie integracji zasilania stało- i przemiennoprądowego, sterowania i ochrony środowiska, bezpieczeństwa fizycznego i wirtualnego oraz w dziedzinie zdalnego zarządzania i obsługi. Oferujemy unikatowe doświadczenie i wiedzę na temat obiektów telekomunikacyjnych i IT oraz najszerszą gamę rozwiązań infrastrukturalnych, które pomagają chronić i optymalizować wdrożenia 5G.

„Mimo że poprzednie generacje rozwiązań oferowały klientom nowe funkcje oraz prowadziły do zmian w infrastrukturze, to jednak dopiero pojawienie się technologii 5G stworzyło zupełnie nowy paradygmat. 5G na zawsze zmieni rolę łączności bezprzewodowej w społeczeństwie, a także umożliwi pojawienie się wcześniej niemożliwych zastosowań, które pomogą stworzyć bardziej połączony świat”.

ZARZĄDZANIE ENERGIĄ 5G

5G, będąca najbardziej rewolucyjną technologią komunikacyjną naszego pokolenia, umożliwi powstanie szeregu nowych usług, w tym zaawansowane możliwości zarządzania energią, które będą miały kluczowe znaczenie dla rozwiązywania problemów związanych energią i zrównoważonym rozwojem.

Więcej o tych wyzwaniach i sposobach ich rozwiązywania dowiesz się z najnowszego raportu STL Partners i Vertiv.

WZROST NATĘŻENIA RUCHU

WIĘKSZA LICZBA STACJI BAZOWYCH WYMAGANYCH DLA ZAPEWNIENIA TEGO SAMEGO ZASIĘGU

SIECI CHMUROWE WYMAGAJĄ ŚRODOWISK CENTRÓW DANYCH

WIĘKSZA LICZBA OBIEKTÓW BRZEGOWYCH, RÓWNIEŻ NA OBSZARACH POPRZEMYSŁOWYCH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz i skontaktuj się ze specjalistą.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.


Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja