The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

5G: zagrożenia i szanse dla operatorów

Jak uniknąć błędów i zrealizować obietnice?

Aby dobrze zrozumieć zalety i wady dostarczania infrastruktury 5G, Vertiv, wraz z firmą analityczną 451 Research, zebrał spostrzeżenia operatorów związane z wdrażaniem technologii 5G i edge computingu. Ponad 100 decydentów operatorów telekomunikacyjnych z całego świata szczegółowo opisało technologie i usługi, które będą miały największy wpływ na sukces sieci 5G w nadchodzącej dekadzie.
Zarejestruj się w webcaście i dowiedz się więcej od naszych ekspertów, obejrzyj film, w którym Brian Partridge z 451 Research dzieli się wnioskami z badania lub pobierz raport i poznaj wyniki ankiety.

Raport z badania: Operatorzy dzielą się nadziejami i obawami branży: od kosztów energii po transformację związaną z przetwarzaniem brzegowym

Szczegółowe badanie z udziałem 105 globalnych operatorów telekomunikacyjnych przeprowadzone przez 451 Research. Ten 25 stronicowy raport to najbardziej aktualne opracowanie dotyczące wyzwań, przed jakimi stają operatorzy oraz wdrażanych przez nich inicjatyw.

POBIERZ TERAZ (TREŚĆ W JĘZ. ANGIELSKIM)

Webcast: Nadzieje i obawy operatorów telekomunikacyjnych dotyczące technologii 5G i transformacji wielodostępowego przetwarzania brzegowego

Dołącz do dyskusji ekspertów branży telekomunikacyjnej, Erica LeCalveza z Vertiv i Briana Partridge’a z 451 Research, na temat wyzwań i czynników decydujących o sukcesie wdrażania 5G w kolejnych dekadach.

Czego dowiesz się podczas webinarium?

  • Jak Twoi partnerzy i konkurenci przygotowują się do wdrożenia 5G
  • Jak wzrosną koszty energii elektrycznej i jak je kontrolować
  • Zależności między siecią 5G a przetwarzaniem brzegowym
ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ (TREŚĆ W JĘZ. ANGIELSKIM)

Film z wnioskami z badań (treść w języku angielskim)

Brian Partridge, wiceprezes ds. badań w firmie 451 Research, dzieli się najważniejszymi wnioskami z badania:

  • Najbardziej zaskakujące wyniki w badaniu
  • Najpilniejsze wyzwania instalacji sieci 5G
  • Jak zagwarantować sukces wdrożenia sieci 5G i brzegowych?

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja