The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dlaczego zarządzanie energią ma
kluczowe znaczenie dla sukcesu 5G?

Sieć 5G jest nawet o 90% bardziej wydajna niż jej poprzednik, sieć 4G. Jednak wymaga o wiele więcej energii ze względu na większą gęstość sieci, silną zależność od systemów IT oraz wyższe wykorzystanie pasma i szybszy wzrost ruchu.

Operatorzy telekomunikacyjni muszą sprostać tym wyzwaniom i mogą to zrobić na dwa sposoby:

  • Wdrażając w sieciach najlepsze praktyki w zakresie efektywności energetycznej
  • Zachęcając klientów do wdrażania usług 5G, które redukują zużycie energii i emisje na wszystkich etapach cyklu życia

Poniżej przedstawiamy podsumowanie nowego raportu badawczego STL Partners i Vertiv: Dlaczego zarządzanie energią ma kluczowe znaczenie dla sukcesu technologii 5G? W niniejszym artykule omawiamy wyzwania stojące przed współczesnymi firmami telekomunikacyjnymi i przedstawiamy najlepsze praktyki, których celem jest zmniejszenie zużycia energii, emisji i kosztów. Wypełnij poniższy formularz i pobierz raport.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.


Dziękujemy za zgłoszenie! Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Pobierz raport

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja