The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Zmniejszenie strat energii nawet o 75%

* Zwiększając sprawność prostownika z 92 do 98% można zmniejszyć straty energii o 75%

Minimalizacja kosztów operacyjnych i CO₂ dzięki prostownikowi o sprawności 98%

Prostownik R48-3500E4 Vertiv o bardzo wysokiej sprawności na poziomie 98% jest bezpośrednio kompatybilny z istniejącą infrastrukturą.

Prostownik eSure -48 VDC 3500 oferuje płaską krzywą sprawności i optymalizuje oszczędność energii w każdych warunkach obciążenia.

  • Oszczędność miejsca dzięki najwyższej gęstości w branży zasilania prądem stałym
  • Niższe koszty eksploatacji w każdych warunkach obciążenia
  • Poczyń natychmiastowe oszczędności energii dzięki prostownikom zgodnym z wcześniejszymi wersjami urządzeń
  • Minimalizacja inwestycji i optymalizacja sprawności energetycznej dzięki trybowi ECO
  • Sprawdź rzeczywiste oszczędności za pomocą narzędzia Efficiency Tracker

rectiffier_251151_0.jpg


Potrzebujesz pomocy?


Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o pomoc.

Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Telefon służbowy *
Firma
Kraj *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celu analizy i przewidywania moich osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności i zachowania.

Przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji marketingowych i prowadzenia badań marketingowych.PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja