The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Wspieranie 5G na obrzeżach sieci

ZARZĄDZANIE WYDAJNOŚCIĄ I WIRTUALIZACJA SIECI

Dzisiaj centrala telekomunikacyjna ma niewiele wspólnego z tradycyjnymi centralami i przypomina coraz bardziej centrum danych. Dzisiaj nowoczesne centrale, będące sercem 5G, sterują rozległą, zwirtualizowaną siecią mikroobiektów 5G, jednocześnie obsługując usługi chmurowe i zarządzając przeróżnymi zasobami.

Wyzwania, jakim stawiają czoła te środowiska są dobrze znane menedżerom centrów danych: szybki wzrost przepustowości, zarządzanie wydajnością, ochrona i dystrybucja zasilania, chłodzenie systemów IT oraz monitorowanie i zarządzanie siecią rozproszoną. Tym właśnie zajmuje się Vertiv. Dysponujemy technologiami i ekspercką wiedzą umożliwiającą optymalizację niezawodnego i wydajnego szkieletu sieci 5G: od szaf rack, systemów zasilania, rozwiązań w zakresie klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania po rozwiązania modułowe, łączące wszystkie elementy.

Skontaktuj się z nami  Zobacz Film

500

- prognozowany wzrost wykorzystania danych pośród abonentów 5G


Studium przypadku

Firma telekomunikacyjna z Australii planowała wdrożenie technologii 5G i jednoczesne wzmocnienie zasobów. Vertiv pomógł w realizacji tych celów. Nasz zespół wdrożył modułowe rozwiązania Vertiv™ SmartRow™ i Vertiv™ SmartAisle™, które zintegrowały systemy zasilaczy UPS, szafy i infrastrukturę chłodzenia, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom IT. W ten sposób umożliwił dostawcy produktów i usług telekomunikacyjnych wirtualizację sieci szkieletowej IT.

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE DLA WYZWAŃ ZWIĄZANYCH Z SIECIĄ DOSTĘPOWĄ 5G

Potrzeba wyższej wydajności w obiektach brzegowych do obsługi nowych wymagań

Najważniejsze zagadnienia
  • Dobór mocy systemu zasilania, który będzie spełniać obecne i przyszłe wymagania
  • Zapewnienie łączności dla zdalnego monitorowania
  • Zaspokojenie potrzeby szybkiego wdrożenia
  • Ocena obciążeń cieplnych dla określenia zapotrzebowania na klimatyzację precyzyjną
  • Wykorzystanie ograniczonej przestrzeni w istniejących obiektach

Rozwój sieci powoduje wzrost złożoności zarządzania zasobami

Najważniejsze zagadnienia
  • Utrzymanie wglądu w systemy zasilania prądem stałym
  • Zapewnienie sprawnego dostępu przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa
  • Współpraca różnych źródeł zasilania w funkcjonującym obiekcie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wypełnij formularz albo zadzwoń, aby skontaktować się ze specjalistą.

Imię*
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.


Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja