The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Jaka wygląda Twoja krawędź?

Planujesz wdrożenie dedykowanego obiektu przetwarzania na krawędzi sieci, zorganizowanie pomieszczenia sieciowego lub instalację sprzętu IT w miejscach, w których wcześniej go nie było? Nie martw się, nie jesteś sam. Potrzebujesz sprzętu IT zaprojektowanego z myślą o bieżących potrzebach, ale także gotowego na przyszłość. Rozwiejemy Twoje obawy i wskażemy Ci właściwe rozwiązanie.

Czego potrzebujesz dzisiaj?

Rozbudowa IT

Niezależnie od tego czy budujesz nowy obiekt, czy wdrażasz nowe pomieszczenie sieciowe IT, to szafa rack jest podstawą Twojej przestrzeni przetwarzania na krawędzi sieci.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zabezpieczenie IT

Twój krytyczny sprzęt sieciowy zasługuje na wsparcie w postaci niezawodnego, wydajnego zasilacza UPS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zdalne zarządzanie IT

Uzyskaj dostęp do sprzętu o krytycznym znaczeniu bez konieczności fizycznej obecności w obiekcie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zasilanie IT

Upewnij się, że ostatnie ogniwo w łańcuchu zasilania zapewnia dostępność, jakiej wymaga Twoja firma dziś i jutro.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chłodzenie IT

Wydłuż żywotność krytycznego sprzętu IT, optymalizując temperaturę operacji w środowisku przetwarzania na krawędzi sieci.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wszystkie powyższe punkty

Jeśli zaznaczyłeś D, to zapoznaj się z naszą ofertą zintegrowanych rozwiązań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

jak tu dotarliśmy?

Odwiedź nasz ośrodek Edge Content Hub i dowiedz się więcej o rewolucji brzegu i nadchodzących wydarzeniach.

ODWIEDŹ TERAZ

Najważniejsze cechy rozwiązania

Zasilacz UPS Vertiv™ Edge z akumulatorem litowo-jonowym

Zasilacz UPS Vertiv™ Edge line-interactive z akumulatorem litowo-jonowym zapewnia wysokowydajne zabezpieczenie zasilania w zastosowaniach biznesowych o znaczeniu krytycznym

POBIERZ RAPORT

W jakiej branży działasz?

Handel detaliczny

Czy Twój sprzęt IT nie nadąża za rosnącym zapotrzebowaniem na rozwiązania cyfrowe? Podczas pandemii handel detaliczny musiał zmierzyć się z rosnącym zapotrzebowaniem na zakupy online i spowalniającą gospodarką. Przetwarzanie na krawędzi sieci w tej branży zmieniło się dzięki wdrożeniu nowych technologii, takich jak SI.

Coraz większa zależność od cyfrowych procesów wiąże się z obciążeniem dla infrastruktury IT. Handel detaliczny wciąż dostosowuje się do nowych warunków działalności. Zobacz, w jaki sposób detaliści radzą sobie z tymi wyzwaniami i dowiedz się, jak może Ci pomóc taki dostawca infrastruktury, jak Vertiv.

Dowiedz się więcej

Produkcja

Czy Twoja firma jest gotowa? „Przemysł 4.0”, czwarta rewolucja w branży produkcyjnej, oznacza coraz większą zależność od automatyzacji i sztucznej inteligencji, które pozwalają optymalizować logistykę i łańcuchy dostaw.

Producenci poszukują sposobów na sprawną integrację technologii z bieżącymi operacjami produkcyjnymi opartymi na danych i uczeniu maszynowym. Dowiedz się, jak Vertiv może pomóc w zarządzaniu brzegową infrastrukturą krytyczną.

Dowiedz się więcej

Telekomunikacja

Eksplozja zapotrzebowania na dane i przetwarzanie danych blisko użytkownika spowodowała gwałtowny rozwój telekomunikacji na brzegu sieci. Jego celem jest realizacja zaawansowanych aplikacji o niskich opóźnieniach poprzez wykorzystanie sieci 5G. Dostawcy usług telekomunikacyjnych wdrażają obecnie własne zasoby brzegu i nawiązują współpracę z dostawcami przetwarzania na krawędzi sieci, aby wspierać rozwijające się sieci 5G.

Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, dostawcy usług telekomunikacyjnych potrzebują niezawodnych i nowoczesnych obiektów brzegowych, spełniających wysokie wymagania dostępności na poziomie przedsiębiorstwa oraz możliwości zdalnego monitorowania i zarządzania.

Dowiedz się więcej

Edukacja

Szkoły i uniwersytety szybko się uczą i zaspokajają cyfrowe potrzeby swoich studentów wdrażając zdalną naukę, a także wykorzystując interaktywne metody uczenia się z wykorzystaniem technologii SI. Priorytetem uczelni stało się teraz zabezpieczenie danych osobowych studentów przechowywanych online.

Edukacyjne obiekty brzegowe są wdrażane bezpośrednio tam, gdzie wykorzystywane są dane, również jako oddzielne lokalizacje w miasteczkach uniwersyteckich. Ich obsługa może wymagać różnej wielkości zespołów IT, ale wymagania cyfrowe pozostają niezmienne. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu na krawędzi sieci w edukacji. Dowiedz się, jak nasze rozwiązania zaspokajają te potrzeby.

Dowiedz się więcej

Służba zdrowia

Organizacje opieki zdrowotnej, od dużych szpitali po małe niezależne gabinety lekarskie, koncentrują się na wdrażaniu telemedycyny.

W tej branży wdrażanie bezpiecznych i niezawodnych systemów IT stało się obecnie priorytetem. Poznaj wyzwania infrastrukturalne związane z telemedycyną oraz rozwiązania infrastruktury IT, które mogą Ci pomóc.

Dowiedz się więcej

Webinar

Dlaczego zespoły IT handlu detalicznego zasługują na nagrodę za działania w 2020 r.

20 marca 2021

background: #000000; background-image: url(https://www.vertiv.com/4a02fe/globalassets/campaigns/wye-ii/product-pillars/world-illustration.svg); background-size: 50%; background-repeat: no-repeat; background-position: left 101%; ">

Mamy to. Opowiedz nam o swoim brzegu.

Opowiedz nam o swoim projekcie. Chcemy zrozumieć Twoje wymagania i wybrać odpowiednią infrastrukturę IT dla Twojego brzegu.

Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Firma*
Kraj*
Kod pocztowy*
Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.Dziękujemy za zgłoszenie!

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja