The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

„Ponieważ wdrożenie tradycyjnego centrum danych zajmuje od 12 do 18 miesięcy, często wymagane jest sprawniejsze rozwiązanie”.

Lucas Beran | OMDIASzybki rozwój branży prefabrykowanych centrów danych jest napędzany przez operatorów, potrzebujących aby elementy infrastruktury IT były wdrażane nie tylko szybko, ale również w sposób ekonomiczny i umożliwiający dalszą rozbudowę. Tylko prefabrykowane i modułowe konstrukcje centrów danych zaspokoją zapotrzebowanie na zwiększoną moc przetwarzania na brzegu sieci.

Zapraszamy do kontaktu!

Referencje klientów

mainone-600.png

Połączenie Afryki Zachodniej ze światem było gigantycznym wyczynem i wymagało położenia ponad 7000 km kabla podmorskiego.

Dowiedz się więcej

 

 

Zrób kolejny krok

Nasi inżynierowie pomogą dostosować rozwiązanie do Twoich wymagań w zakresie skalowalności, wydajności i dostępności. Wypełnij formularz, aby skontaktować się ze specjalistą.

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.


Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

PARTNERZY
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja