The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

5G'nin Gücü

Vertiv'in, 5G ağ altyapısını desteklemek ve işletmelerin 5G'ye geçmesine yardımcı olmak için telekomünikasyon, veri merkezi ve uç nokta altyapı çözümleri hakkında bilgi edinin.

 

5G'nin Gücü

5G AĞINIZI GÜÇLENDİRME

İletişimde Kalın

Dünyanın dört bir yanında ilk 5G ağları faaliyete geçtikçe, sundukları bant genişliği ve daha yüksek hızlar; yüksek çözünürlüklü video, ultra düşük gecikmeli oyun ve gelişmiş teletıp gibi uygulamaları mümkün kılıyor. Son kullanıcılara ulaşma yarışı çekişmelidir ve ağ güvenliği ve kullanılabilirliği tartışılamaz.

Size yardım edebiliriz. Biz Vertiv'iz ve günümüzün gelişmekte olan 5G ağlarına güç vermek, onları desteklemek ve korumak için geniş bir telekomünikasyon, veri merkezi ve uç nokta altyapı çözümleri portföyü sunuyoruz.

VERTIV İLE 5G'YE GEÇİŞ

5G vaadi, ağın olanak sağladığı veri iletiminin hız ve hacmindeki hızlı ve büyük artışlara dayanır. Daha gelişmiş ve daha kritik uygulamalar çevrimiçi hale geldikçe, ağın güvenilirliği ve güvenliği çok önemlidir. Operatörler için bu zorluk, her biri önceki nesillere göre daha fazla güç gerektiren 5G yerleştirmesi için ihtiyaç duyulan milyonlarca ek hücre tesisi ile artmıştır.

Geleneksel telekomünikasyon erişimi ve uç nokta tesislerinin bir karışımı olan bu 5G yerleştirmeleri, DC ve AC güç entegrasyonu, çevresel kontrol ve koruma, fiziksel ve sanal güvenlik ve uzaktan yönetim ve servis ile ilgili yeni karmaşıklıklar ortaya koymaktadır. 5G yerleştirmelerinizi korumak ve optimize etmek için telekomünikasyon ve BT alanlarında benzersiz uzmanlık ve en geniş altyapı çözümleri portföyü sunuyoruz.

“Önceki nesil değişimleri müşteriye yönelik önemli yeni kabiliyetler ve temel mimari değişiklikleri getirse de, 5G farklı büyüklükteki bir değişimi ortaya koymaktadır. 5G, kablosuz bağlantının toplumdaki rolünü sonsuza kadar değiştirecek ve daha bağlantılı bir dünya oluşturmaya yardımcı olan daha önce imkansız kullanım durumlarını da mümkün kılacaktır.”

5G ENERJİ YÖNETİMİ

Bir nesildeki en dönüştürücü iletişim teknolojisi olan 5G, aşağıdaki enerji ve sürdürülebilirlik zorluklarının çözümünde kritik öneme sahip olan gelişmiş enerji yönetimi yetenekleri de dahil olmak üzere yeni hizmetler evreni sağlayacaktır.

STL Partners ve Vertiv'in sunduğu en son raporda bu zorluklar ve bunların nasıl ele alınacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

TRAFİKTE BÜYÜME

AYNI KAPSAMA İÇİN DAHA FAZLA CELL SİTESİ GEREKLİ

CLOUD NATIVE NETWORKS, VERİ MERKEZİ ORTAMLARINI GEREKTİRİR

BROWNFIELD DÖNÜŞÜMLERİ İÇEREN DAHA FAZLA EDGE SİTESİ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Formu doldurduğunuzda sizi bir uzmana yönlendireceğiz.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon