The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Critical infrastructure and data center support

Ürünleriniz veya Hizmetleriniz için Destek bulun

En son kullanıcı kılavuzları, sistem uygulama kılavuzları, veri sayfaları, indirilebilecek yazılımlar ve daha fazlası için ürününüzü bulun.

Garanti talepleri ve destek için aşağıdaki Destek İrtibatları alanındaki açılır menüden seçiminizi yapın ve isteğinizi ve/veya talebinizi e-posta veya telefon yoluyla bize gönderin.

Training

Our training and development courses can advance skills and technical knowledge in both industry best practices and Vertiv products, to help realize the full potential of your IT infrastructure or facilities. Standard or specialized trainings can take place at any Vertiv Learning Campus or at your location upon request.

Support Contacts

Get ongoing support for products already purchased. Select a product type to view contacts in your area.

Select a Product or Service
Download Software/Firmware

Access files for Vertiv software product updates and fixes.

Terms and Conditions of Sale

Get terms-and-conditions-of-sale documents for Vertiv products.

Frequently Asked Questions

View frequently asked questions about our products & services

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon