The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Benzersiz İhtiyaçlarınız için Doğru Çözümler

Her projenin farklı olduğunu ve yeni ürünleri seçme, kurma ve yapılandırma işlemlerinin caydırıcı olduğunu biliyoruz. Zorluklarınıza bir çözüm tasarlayıp geliştirmek için neden uzman yardımı almıyorsunuz?

En hızlı mikro veri merkezini yapılandırmayı, sunucu barındırma ve bulut hizmetleriyle kapasiteyi artırmayı veya modüler bir kablo geçiş istasyonu kurmayı hedefliyorsanız, Vertiv’in sunduğu prefabrik ancak özelleştirilebilir çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Düşük riskli, yüksek değerli uygulamaların hızlı teslimat ve kolay yerinde kurulum gibi ek faydaları vardır.

KENDİ MODÜLER VERİ MERKEZİNİZİ KURUN

6
Kıtalar
200 üzeri
Çözüm Uzmanları
3100 üzeri
Saha Mühendisleri
400'den fazla
Teknik Destek Personeli
14
Müşteri Deneyimi Laboratuvarları

İhtiyaçlarınız İçin Özelleştirildi

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş network closetler

Vertiv global çözümler, veri merkezlerini fabrikada entegre, özelleştirilmiş network closetlerle birleştiriyor. Daha iyi ekosistem kontrolü oluşturarak ve performansı optimize ederek birkaç hafta gibi kısa bir zaman aralığında network closet altyapısını tasarlayıp kurabiliriz. Çözümlerimiz, özel gereksinimlerinizi basitleştirilmiş, standartlaştırılmış tasarımlarımıza entegre ederek esnekliği, ölçeklenebilirliği ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için üretilmiştir.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

İhtiyaçlarınız için uyarlanabilir Vertiv mikro veri merkezleri

Vertiv global çözümlerinin mikro veri merkezleri gücü, soğutmayı, izlemeyi ve rafları iş ihtiyaçları ve kısıtlamaları ile uyumlu hale getirmektedir. Çözüm ekibimiz, başlangıçtaki gereksinimlerin geliştirilmesinden projenin yürütülmesine kadar tüm süreç boyunca sizinle birlikte çalışarak temel işinize odaklanmanızı sağlar. Mikro veri merkezi çözümlerimiz sizlere, veri merkezi kapasitesini herhangi bir alanda veya yerde kullanmanın yeni bir yolunu sunar.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Kendi Modüler Veri Merkezinizi Yapılandırın

Uç nokta bilişiminizi Vertiv global çözümleriyle özelleştirin

Vertiv global çözümleri, yerleştirmeyi hızlandıran, riski en aza indiren ve maliyetleri kontrol altına alan ölçeklenebilir, özelleştirilmiş veri merkezleri tasarlayıp sunarak uç noktada yeni olanakları ortaya çıkarır. Esnekliği en üst düzeye çıkarmak, ölçeği iyileştirmek ve verimliliği artırmak için tasarlanmış düzinelerce ve yüzlerce özelleştirilmiş modüler uç nokta veri merkezlerinden birini uygulayın.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Kendi Modüler Veri Merkezinizi Yapılandırın

Vertiv ile esnek, ölçeklendirilebilir ve verimli ana veri merkezleri inşa edin

Vertiv global çözümleri, ana veri merkezlerini ve kritik tesis kapasitesini genişletmeyi kolaylaştırır. Vertiv, müşterilerimizin, yüklenicilerimizin ve danışmanlık ortaklarımızın dünyanın herhangi bir yerindeki veri merkezlerini daha etkin bir şekilde tasarlamaları ve inşa etmeleri konusunda yardımcı olmak için modüler entegrasyon tekniklerini kullanır. Sahada hızlı bir şekilde yerleştirilmeden ve monte edilmeden önce, önceden geliştirilmiş, önceden üretilmiş ve önceden test edilmiş esnek, ölçeklenebilir ve verimli çözümler sunuyoruz. BT, tesisler, ağ ve güvenlikle uğraşan çözüm ekibimiz, başlangıçtaki gereksinimlerin geliştirilmesinden projenin yürütülmesine kadar tüm süreç boyunca sizinle birlikte çalışır.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Kendi Modüler Veri Merkezinizi Yapılandırın

Vertiv global çözümleri ile özelleştirilmiş colocation çözümleri

Vertiv global çözümleri, özelleştirilmiş önceden üretilmiş, önceden test edilmiş ve önceden entegre edilmiş veri merkezleriyle birlikte colocation şirketlerinin verimliliği en üst düzeye çıkarmasına, esneklik sunmasına ve tam zamanında ölçeklenebilirlik sağlamasına yardımcı olur. Gerektiğinde anında soğutma, güç ve boşluk ekleyebilmenizi sağlayan ölçeklenebilir bir tesis inşa edip uygulayan benzersiz tasarımlar sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Kendi Modüler Veri Merkezinizi Yapılandırın

Özel kablo geçiş istasyonları için Vertiv global çözümlerinden faydalanın

Vertiv global çözümleri, altı kıtada başarılı bir kablo geçiş istasyonu kurulumu ile dünya çapında eşsiz bir modüler veri merkezi üretim kaplama alanına sahiptir. İdeal değer ve teslimat süresi kombinasyonunu sunan özelleştirilmiş, önceden test edilmiş ve fabrikada entegre kablo iniş istasyonu çözümleri sunuyoruz. Veri merkezi bileşenlerinin hızlı yerleştirilmesi sayesinde, kurulumlarımız dünyanın herhangi bir yerinde, daha az sayıda insanla sahada kurulabilir.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Verimli ve Kişiselleştirilmiş Süreç

Denenmiş ve doğru yöntemlerimiz özel ürünler ve hızlandırılmış teslimat sağlar.

Hızlı Tasarım Image
Hızlı Tasarım

Basit, tekrarlanabilir, alt sistem yapı blokları verimli, otomatik ve düşük riskli bir tasarım süreci yaratır.

Özelleştirilmiş Entegrasyon Image
Özelleştirilmiş Entegrasyon

Kaliteyi ve hızı sürdürmek için karmaşık mekanik ve elektrik entegrasyon çalışmaları fabrikada tamamlanır.

Basit Montaj Image
Basit Montaj

Açık belgeler ve özel bir mühendis ekibi, sahadaki ekiplerin fabrikada entegre modülleri kolayca monte etmelerini sağlar.

Global Servis Image
Global Servis

Çok çeşitli bakım ve performans hizmetleri, dünyanın her yerinde verimliliği arttırır ve karmaşıklığı azaltır.

Başla

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon