The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Mikro Veri Merkezleri

İhtiyaçlarınız için özelleştirilmiş Vertiv mikro veri merkezleri.

Vertiv Avantajı

Vertiv mikro veri merkezleri, benzersiz beklentiler ve kısıtlamalar için oluşturulmuş güç, soğutma, izleme ve rafları birleştiren hepsi bir arada bir çözüm sunar.

SmartRow™ DCR, SmartRow™ DCX ve SmartMod™ ürün ailelerini güçlendiren global ekibimiz, güçlü bilgi işlem kapasitesine sahip ancak küçük fiziksel taban alanı olan çözümler üretir. Vertiv mikro modüler veri merkezleri, hem BT'yi hem de destekleyici altyapı tesislerini bağımsız bir prefabrik birime sıkıca bağlar.

Vertiv Global Çözümleri

 Image

Bağımsız, önceden test edilmiş ve entegre bir altyapı ile inşa edin.

 Image

Optimize edilmiş BT hizmetleri ve yeni nesil ağlar için hepsi bir arada bir muhafaza oluşturun.

 Image

Bir binanın içine veya bağımsız bir yapı olarak konuşlandırın.

ÖNE ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ

Twin Rivers'in kritik iş altyapısını taşıma

Twin Rivers Unified School District, 45'ten fazla okula sahip olduğu için, veri merkezini, gittikçe büyüyen, kritik iş ihtiyaçlarını daha iyi karşılayacak bir yaklaşıma taşımak ve güncellemek zorunda kaldı.

Vertiv, eski ve büyük bir veri merkezini taşımak yerine, Twin Rivers'ın kritik iş gereksinimlerini 14 raflı SmartAisle™'de basitleştirdi. Twin Rivers, bir sonraki sefere yeteneklerini arttırmaya ihtiyaç duyduğunda, kaynaklarını, veri merkezini taşıyarak ve yer değiştirerek harcamak yerine basitçe SmartAisle’ı genişletebilir. Vertiv’in SmartAisle'ı, herhangi bir kritik iş yeniden konumlandırması ve yenilemeleri için mükemmel çözümdür.

Hikayenin Tamamını Okuyun

İlgili Ürünler ve Hizmetler

Vertiv™ SmartCabinet™ ID

The Vertiv™ SmartCabinet™ ID is an all-in-one micro data center that has been designed specifically for demanding environments. The robust IP54 rated cabinet provides environmental protection from harsh applications where dust and humidity could severely impact system performance and equipment life-span. The pre-integrated cooling module delivers either 3.5 or 7.0kW of scalable cooling capacity while allowing for full rack U-space utilization for increased IT deployment.

SmartMod Altyapısı

Hızlı uygulama için kolay taşınabilir, önceden monte edilmiş modüller olarak tasarlanmış çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için hazır yapılar. SmartMod™, veri merkezi yöneticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve modüler veri merkezleri için akıllı, hızlı konuşlandırılabilir, prefabrik bir muhafaza sunar.

Side view of the Liebert EXS double conversion UPS

Liebert EXS KGK, 10-40 kVA

Liebert® EXS kompakt tasarım ve gelişmiş performansları bir araya getirir. Az yer kaplayan kompakt bir tasarımla mümkün olan en üstün aktif gücü sağlayabilir. Gelişmiş tasarımı, kapladığı alanı minimuma indirir ve bağımsız bir çözümde optimize edilmiş dahili çalışma süresi sunan sürekli güç koruması sağlayarak çift çevirim verimliliğini %96,2'ye kadar yükseltir.

Liebert ITA2 KGK, 10-20 kVA

Gerçek çevrimi çift çevrim teknolojisine, birim güç faktörüne ve son derece kompakt kabin-kule tasarıma sahip Liebert ITA2 bilgisayar odaları, depolama ve ağ ekipmanları için mükemmel bir güç koruma çözümüdür.

Liebert CRV, Sıra Bazlı Soğutma Ünitesi

Küçük ve orta ölçekli veri merkezlerinde soğutma sunucusu kabin rafları için ideal olarak uyumlu hale getirilmiş ve tasarlanmış bağımsız veri merkezi soğutma ünitesidir. Liebert CRV'de, yüksek güvenilirlik ve optimum veri merkezi ısı yönetimi için iCOM Control ve dijital scroll kompresör vardır.​​​​​

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon