The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Ana Veri Merkezleri ve Kritik Tesisler

Vertiv ile esnek, ölçeklendirilebilir ve verimli ana veri merkezleri inşa edin.

Vertiv Avantajı

Vertiv, dünyanın herhangi bir yerindeki veri merkezlerini etkin bir şekilde tasarlamak ve oluşturmak için modüler entegrasyon tekniklerini kullanarak, ana veri merkezinin ve kritik tesis kapasitesinin genişletilmesini kolaylaştırır.

Uygulamanız için çözümü, özel istek ve beklentilerinize göre ön mühendisliğini, ön konfigürasyonunu, ön testini ve ön onayını gerçekleştirerek uyarlıyoruz. Çözümlerimiz, veri merkezi ve telekomünikasyon uygulamalarında onlarca yıllık liderliğe dayanan global bir üretim ve tedarik zinciri taban alanı ile desteklenmektedir.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

 Image

Proje yürütme yoluyla ilk gereksinimlerden çalışmak için BT, tesisler, ağ ve güvenlikle iletişim kurun.

 Image

Önceden test edilmiş, fabrikada entegre, çok satıcılı çözümleri kişiselleştirerek ve bunları sahada monte ederek verimsizliği ortadan kaldırın.

 Image

Yeni kapasite eklenirken, kritik iş yüklerini koruyarak tesis ekibinizle çalışın.

ÖNE ÇIKAN BAŞARI HİKAYESİ

Ev Ürünü Üreticisi İçin Özelleştirilmiş Veri Merkezi Çözümü

Lider bir ev ürünleri üreticisinin, kritik üretim uygulamalarını desteklemek için tesisine yeni bir veri merkezi eklemesi gerekiyordu.

Elektrik yüklenicisi ortağımızla birlikte çalışarak, Vertiv'in kompakt ve güçlü SmartMod™ Altyapısı etrafında inşa edilmiş yerel ancak ayrı bir veri merkezi tesisi için anahtar teslimi sağladık. Kritik teknolojilerin her zaman çalışmasını sağlayan SmartMod, özelleştirilmiş bir veri merkezi muhafazası şeklinde modüler bir BT altyapısı çözümüdür. Taşınması kolay ve kuruluşlara yıllarca destek vermek üzere yapılandırılmış, tamamen entegre, kendi kendine yeten ve hızla dağıtılabilir bir ünitedir.

Hikayenin Tamamını Okuyun

İlgili Ürünler ve Hizmetler

SmartMod Altyapısı

Hızlı uygulama için kolay taşınabilir, önceden monte edilmiş modüller olarak tasarlanmış çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için hazır binalar. SmartMod™, veri merkezi yöneticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve modüler veri merkezleri için akıllı, hızlı yerleştirilebilir, prefabrik bir muhafaza sunar.

VERTIV™ Power Module

VERTIV™ Power Module, iş taleplerinizi karşılamak için izole edilmiş, güçlü, kritik altyapı kapasitesini tam zamanında kurmanızı sağlar.

Liebert EXL data center UPS family side view

Liebert EXL S1 UPS, 100-1200 kW

Liebert® EXL S1, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri ve kritik uygulamalar için güvenli güç, birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu, kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Liebert PDX, Direkt Genleşmeli Zemine Monteli Soğutma Üniteleri, 15-165 kW

Liebert PDX direkt genleşmeli büyük oda soğutma ünitesi sektörün en gelişmiş soğutma sistemi teknolojisi ile donatılmıştır; bu sayede veri merkezleri ve sunucu odaları için termal yönetim verimliliği sağlanır.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon