The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Uç Nokta Veri Merkezleri

Uç nokta bilişiminizi Vertiv global çözümleriyle özelleştirin.

The Vertiv Advantage

Vertiv uses modular integration techniques to tailor solutions for your application while offering the benefits of a streamlined process.

We leverage and customize industry-leading products including SmartMod™ and SmartMod™ Infrastructure, and can work through laws and regulations, and interact with state, local, and federal officials as required. With Vertiv global solutions, you can implement uniquely customized modular edge data centers of any scale that are built to maximize flexibility, improve scale, and boost efficiency.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

Pre-configure and pre-validate solutions with more than 60 cross-disciplined engineers.

Enable an agile response to un-forecasted demand, with shortened deployment times.

Use a mix of Vertiv expertise and discipline-specific partners to simplify mission critical challenges.

FEATURED SUCCESS STORY

Özel Mobil Yedekleme, İletişim Sağlayıcısının Ağlarını Korur

Bir felaketin ne zaman ve nerede olacağını asla bilemeyen bu şirket, mobil yedekleme ünitesinin kolay taşınması ve bakımını gerektiriyordu ve zorlu ortamlarda çalışması için tasarlandı.

Her zaman işe yarayan kritik teknolojiler konusunda uzmanlaşmış Vertiv, yedekleme sistemlerini her zaman hazır tutmak için kolay erişim için dahili kayar ray sistemine sahip özel bir treylere monte SmartMod™ çözümü tasarladı. Treyler çözümü, güç ve sinyal için hızlı bağlantı sistemi ve ayrıca treyler üzerine monte edilmiş DX bazlı kondansatörler sunar. İletişim şirketinin ihtiyaçlarını aşan, sürekli “hizmete hazır” durumuyla bir yedekleme altyapısı sağlamıştır.

Read The Full Story

Related Products & Services

SmartMod Altyapısı

Hızlı uygulama için kolay taşınabilir, önceden monte edilmiş modüller olarak tasarlanmış çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için hazır binalar. SmartMod™, veri merkezi yöneticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve modüler veri merkezleri için akıllı, hızlı yerleştirilebilir, prefabrik bir muhafaza sunar.

Front view of the Liebert APM online UPS

Liebert APM KGK, 30-600 kW

Liebert® APM, orta büyüklükteki ve büyük kritik iş uygulamalarının korunması için %96,3'e varan maksimum enerji verimliliği ile çalışmak üzere tasarlanmış çok yönlü ve modüler trafosuz bir KGK'dır.

Liebert CRV, Sıra Bazlı Soğutma Ünitesi

Küçük ve orta ölçekli veri merkezlerinde soğutma sunucusu kabin rafları için ideal olarak uyumlu hale getirilmiş ve tasarlanmış bağımsız veri merkezi soğutma ünitesidir. Liebert CRV'de, yüksek güvenilirlik ve optimum veri merkezi ısı yönetimi için iCOM Control ve dijital scroll kompresör vardır.​​​​​

Liebert EXL data center UPS family side view

Liebert EXL S1 UPS, 100-1200 kW

Liebert® EXL S1, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri ve kritik uygulamalar için güvenli güç, birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

Dil ve Lokasyon