The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Uç Nokta Veri Merkezleri

Uç nokta bilişiminizi Vertiv global çözümleriyle özelleştirin.

Vertiv Avantajı

Vertiv, kolaylaştırılmış bir sürecin yararlarını sunarken, uygulamanız için çözümleri uyarlamanız amacıyla modüler entegrasyon tekniklerini kullanır.

SmartMod™ ve SmartMod™ Altyapısı dahil olmak üzere sektör lideri ürünleri kullanıyor ve özelleştiriyoruz; yasa ve düzenlemelerle çalışabiliyoruz ve devlet yetkilileri, yerel ve federal yetkililerle gerektiği gibi etkileşimde bulunuyoruz. Vertiv global çözümleriyle, esnekliği en üst düzeye çıkarmak, ölçeği geliştirmek ve verimliliği artırmak için oluşturulmuş herhangi bir ölçeğin benzersiz şekilde özelleştirilmiş modüler uç nokta veri merkezlerini uygulayabilirsiniz.

Broşürü İndir

Vertiv Global Çözümleri

 Image

Pre-configure and pre-validate solutions with more than 60 cross-disciplined engineers.

 Image

Enable an agile response to un-forecasted demand, with shortened deployment times.

 Image

Use a mix of Vertiv expertise and discipline-specific partners to simplify mission critical challenges.

Related Products & Services

SmartMod Altyapısı

Hızlı uygulama için kolay taşınabilir, önceden monte edilmiş modüller olarak tasarlanmış çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için hazır binalar. SmartMod™, veri merkezi yöneticilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmıştır ve modüler veri merkezleri için akıllı, hızlı yerleştirilebilir, prefabrik bir muhafaza sunar.

Front view of the Liebert APM online UPS

Liebert APM KGK, 30-600 kW

Liebert® APM, orta büyüklükteki ve büyük kritik iş uygulamalarının korunması için %96,3'e varan maksimum enerji verimliliği ile çalışmak üzere tasarlanmış çok yönlü ve modüler trafosuz bir KGK'dır.

Liebert CRV, Sıra Bazlı Soğutma Ünitesi

Küçük ve orta ölçekli veri merkezlerinde soğutma sunucusu kabin rafları için ideal olarak uyumlu hale getirilmiş ve tasarlanmış bağımsız veri merkezi soğutma ünitesidir. Liebert CRV'de, yüksek güvenilirlik ve optimum veri merkezi ısı yönetimi için iCOM Control ve dijital scroll kompresör vardır.​​​​​

Liebert EXL data center UPS family side view

Liebert EXL S1 UPS, 100-1200 kW

Liebert® EXL S1, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri ve kritik uygulamalar için güvenli güç, birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. En son yüksek verimlilik Dinamik Çevrimiçi modu kullanılabilirlikten ödün vermeden %99'a varan çalışma verimliliği sağlar.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Birkaç basit soruyu cevapladığınızda, sizi sektörünüzden bir çözüm uzmanı ile görüştüreceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon