The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

5G: Operatörler için Riskler ve Ödüller

Nasıl Gizli Tehlikelerden Kaçınıp Sözünüzde Durursunuz

Vertiv, 5G altyapısı sunmanın iyi yanlarını ve kötü yanlarını net bir şekilde anlamak, operatörlerin 5G ve edge bilişiminin uygulamaya alınması hakkındaki içgörülerini edinmek için 451 Research ile iş birliğine gitti. Dünya genelinde 100’den fazla telekomünikasyon operatörü teknik karar vericileri, gelecek on yıl içinde 5G başarılarını en çok hangi etkinleştirici teknolojilerin ve hizmetlerin etkileyeceğini genel hatlarıyla ortaya koydu.
Aşağıda, web yayınına katılmak için kaydolun ve konunun uzmanlarından daha fazla bilgi edinin, 451’den Brian Partridge ile araştırmanın öne çıkan özelliklerinin videosunu izleyin ve araştırmanın sonuçlarını okumak için çalışmayı indirin.

Araştırma Makalesi: Telekomünikasyon Operatörlerinin 5G ve Çoklu Erişim Edge Bilişim Dönüşümüyle ilgili Umutları ve Korkuları

451 Research’ün 105 global Telekomünikasyon operatörüyle yürüttüğü ve sunduğu geniş kapsamlı araştırma. 25 sayfalık bu rapor, operatörlerin karşılaştığı ve ele aldığı birincil zorluklar ve girişimler hakkındaki en güncel rapordur.

şimdi alın (İngilizce içerik)

Web Yayını: Telekomünikasyon Operatörlerinin 5G ve MEC Edge Bilişim Dönüşümüyle ilgili Umutları ve Korkuları

Gelecek on yıl içinde ve sonrasında 5G uygulamasının zorluklarını başarısının anahtarlarını tartışan Telekomünikasyon uzmanları Eric LeCalvez-Vertiv, ve Brian Partridge-451 Research’e katılın.

Bu web seminerinden ne öğreneceksiniz?

  • Meslektaşlarınız ve rakipleriniz 5G’ye nasıl hazırlanıyor?
  • Enerji maliyetleri nasıl artacak ve bunlar nasıl kontrol edilebilir?
  • 5G ve edge bilişim arasındaki etkileşim
şimdi kaydolun (İngilizce Web Yayını)

Araştırmada Öne Çıkanların Videosu (İngilizce sürüm)

451 Research Uygulamalı Alt Yapı ve DevOps Kanalı Başkan Yardımcısı Brian Partridge önemli araştırma bulgularını paylaşıyor:

  • Araştırmanın en şaşırtıcı sonuçları
  • En baskılayıcı 5G kurulum zorlukları
  • 5G ve uç nokta yerleştirme başarısı nasıl sağlanır

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon