The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Kariyer

Birlikte tüm kritik teknolojilerin kesintisiz çalıştığı bir dünya inşa ediyoruz. Vertiv, kritik güç ve termal yönetim sistemleri için kritik altyapı teknolojileri tasarımında, üretiminde ve dağıtımında küresel bir liderdir.

Satış Yeteneği Mezun Programı

Satış Yeteneği Mezun Programımız, yeni mezun statüsünden iş dünyasına geçişinizi hızlandıracak ve Satış alanındaki kariyerinize hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak olan 1 yıllık programdır.

Size deneyim kazanma ve öğrenme, kendinizi kanıtlama ve geliştirme fırsatı sunacağız. Size gerçek sorumluluklar verilecek ve daha ilk günden etki oluşturma şansı tanınacak.

Daha Fazla Bilgi için tıklayın

Program Başarı Hikayeleri

Marco Givonetti - building critical systems at Vertiv, after the Sales Talent Graduate Program
Marco Givonetti
Quote sign

Satış Yetenekli Mezun Programı, Vertiv gibi üst sınıf uluslararası bir şirkette geleceğin lideri haline gelmek için gerekli yetkinlikleri ve becerileri sunan mükemmel bir kariyer gelişim programı.

Teknik satışla ilgili özel bir rotasyon programı sayesinde farklı yaklaşımları ve vizyonları tecrübe etme ve başarılı ve uzun ömürlü bir kariyer için temel geliştirme şansı elde ettim.

Quote sign
Inigo Arangurem Miranda - empowering the digital world we live in, with Vertiv
Inigo Aranguren Miranda
Quote sign

Program hakkındaki en iyi şey farklı çalışma alanlarının bir parçası olmak, farklı ülkelerden insanlarla tanışmak ve şirketteki diğer çalışanların neler yaptıkları hakkında fikir edinmenizi sağlayan toplantılara ve eğitimlere katılmak.

Quote sign
Lucia Bandolin - the people behind the vital applications today, with us at Vertiv
Lucia Bandolin
Quote sign

Bu Mezun Programına başladığımda üniversite eğitimim sırasında oluşmuş küçük köklere sahip bir tohum gibiydim.

Vertiv bu tohumu sürekli sulamaya başladı ve köklerimin toprağa tutunmasına ve zengin bir ortamda güvenle büyümesine olanak tanıdı. Bu şirkette elde edeceğim bilgi ve tutku ile günden güne daha fazla büyümeye devam edeceğimi umuyorum. Bana verdiğiniz bu fırsat için teşekkür ederim.

Quote sign
Piotr Dominski - sales talent graduate at Vertiv, making the digital world possible
Piotr Dominski
Quote sign

Stajyerlik sürem boyunca beni en çok etkileyen şey, çalışanlardan biri olarak görüldüğümü hissetmem - bana atanan görevleri gerçekleştirme konusunda sunulan özgürlük, gerçek sorumluluk, çalışmalarımın önemli olduğu ve şirket üzerinde etkili olduğu hissiydi.

Satış Yeteneği Mezun Programı yalnızca bir iş değil aynı zamanda harika insanlarla tanışma şansı, dünyanın farklı yerlerine seyahat etme olanağı ve geniş bir eğitim paketi. Cesur ol, büyük düşün ve Vertiv’e katıl!

Quote sign

Vertiv olarak, kritik teknolojilere yönelik çözümler sunmak için tasarlanmış bir şirketiz. Bu çözümler de, çoğu zaman elimizde farklı bakış açıları ve fikirler olması sayesinde geliştirilir. Dolayısıyla, yaptığımız her şeyde kapsayıcı bir ruh olması şaşırtıcı değildir. Faydalanabileceğimiz büyük bir birikimin olması, bizi çeşitliliğe sahip bir şirket yapmakla kalmaz. Daha iyi bir şirket de yapar.

Vertiv, çeşitliliği destekleyen ve teşvik eden, katılımcılığı kucaklayan ve bireylere karşı saygılı olmayı amaçlayan küresel bir iş yeri oluşturmak için büyük bir çaba gösterir. Çeşitli sosyal çevrelerden parlak, hevesli ve yetenekli insanları bir araya getirmenin yeni fikirler ve heyecan verici bir enerji doğuracağına inanıyoruz.

Çalışanlarımız için terfi, transferler, maaşlar, yan haklar, kariyer koçluğu, şirketin sponsor olduğu eğitimler, eğitim desteği ve sosyal ve eğlence programları bakımından tercih edilen bir işveren olmaya çalışıyoruz.

Vertiv'in Eşit İstihdam Fırsatları politikası, ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, yaş, engellilik, ulusal köken, gazilik durumu veya geçerli yasa veya yönetmeliklere göre yasa dışı olarak değerlendirilen herhangi başka bir etken temelinde hiçbir çalışana karşı ayrımcılık veya taciz yapılmamasını sağlar.

Başarılı Olmanıza Yardım Edecek Programlar

  • Vertiv'de yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak harika bir ortam oluşturmak için çabalıyoruz.
  • Becerilere dayalı yetenek yönetim sistemimiz, potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Akademimizde tasarlanan ve uygulanan eğitim ve gelişim programlarını, yeni projeler veya roller üstlenerek öğrenme ve ilerleme fırsatlarıyla entegre ediyoruz.
  • Faaliyet gösterdiğimiz dinamik ve zorlu iş ortamında, eğitim programlarının uzun vadeli bir stratejinin parçası olması gerektiğine inanıyoruz. Alanınızda uzmanlaşmanızı sağlayacak çeşitli teknik eğitim programları ve kişisel gelişim fırsatları sunuyoruz.

Dil ve Lokasyon