The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv Kariyer

Birlikte, tüm hayati uygulamaların çalıştığı bir dünya inşa ediyoruz. Vertiv, buluttan uç noktaya BT ağları için kritik altyapı teknolojilerinin tasarlanmasında, üretilmesinde ve sunulmasında küresel bir liderdir.

Vertiv Kariyer: Vertiv’in Bir Parçası Olmak Ne Anlama Geliyor?

Vertiv, yeni nesil bulut ve edge (uç nokta) altyapısını sunarak dünyanın sürekli bağlantı talebini karşılamaya yardımcı olur. İlk ana bilgisayarı soğutmaya dayanan teknoloji kökeni ve Emerson içinde büyüyen bir işletme soyuylaVertiv, 5 milyar dolarlık bir start-up girişimci ruhuna sahiptir.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Biz basık bir örgütüz. Yeni çalışanlar ilk günden itibaren ekibin bir parçası olarak, her düzeyden meslektaşıyla birlikte çalışır, onlardan öğrenir ve onlara eğitim verir. Her çalışanın yıllık mesleki gelişim hedefleri (CEO’lar bile) herkes tarafından görülebilir, böylece şirketin ilerlemesi herkese açıktır. Her seviyedeki rahat giyim, kolları sıvama kültürünü yansıtır.

Hangi Vertiv kariyer yolunu seçerseniz seçin, Vertiv Değerlerimizi hissedeceksiniz:

  • Şirket sahibi gibi hareket etmek
  • Tüm çalışan etkileşimlerinde pozitif bir eğilim sergilemek
  • İşlerinizde tutkulu olmak
  • Kişisel gelişim için kendinize meydan okumak
  • Müşteri beklentilerini yorulmak bilmeden aşmaya çalışmak
  • Başkalarına ekip olarak başarılı olmaları için yardımcı olmak
  • Hatalarımızı hızla kabullenmek
  • Çalışanlar hakkında DEĞİL, çalışanlarla konuşmak
  • Çalışanların en yüksek potansiyellerine ulaşabildikleri bir kültür oluşturmak
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon