The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Enerji Yönetimi 5G’nin Başarısı İçin
Neden Kritik Öneme Sahip?

5G ağları, önceki kuşak 4G ağlarına göre %90’a kadar daha verimli olsa da, ağ yoğunluğundaki artış, BT sistemlerine olan ağır bağımlılık, ağ kullanımındaki artış ve trafik artışındaki artış nedeniyle hala çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor.

Telekomünikasyon operatörleri bu zorlukları iki şekilde ele almalıdır:

  • Ağlar genelinde enerji verimliliği en iyi uygulamalarını benimseme
  • Müşterileri, hayatın her kesiminde tüketimi ve emisyonları azaltmak için 5G hizmetlerini benimsemeye teşvik etmek

Bunlar, STL Partners ve Vertiv’in Enerji Yönetimi 5G’nin Başarısı İçin Neden Kritik Öneme Sahip adlı yeni araştırma makalesinin temel bulgularıdır. Bu makalede, günümüzün telekomünikasyon şirketlerinin karşı karşıya olduğu zorluklar incelenmekte ve artan enerji tüketimi, emisyonlar ve maliyetleri azaltmayı amaçlayan bazı en iyi uygulamalar açıklanmaktadır. Araştırma makalesini indirmek için aşağıdaki formu doldurun.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz! Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Makaleyi indirin

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon