The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Enerji Yönetimi 5G’nin Başarısı İçin
Neden Kritik Öneme Sahip?

5G ağları, önceki kuşak 4G ağlarına göre %90’a kadar daha verimli olsa da, ağ yoğunluğundaki artış, BT sistemlerine olan ağır bağımlılık, ağ kullanımındaki artış ve trafik artışındaki artış nedeniyle hala çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor.

Telekomünikasyon operatörleri bu zorlukları iki şekilde ele almalıdır:

  • Ağlar genelinde enerji verimliliği en iyi uygulamalarını benimseme
  • Müşterileri, hayatın her kesiminde tüketimi ve emisyonları azaltmak için 5G hizmetlerini benimsemeye teşvik etmek

Bunlar, STL Partners ve Vertiv’in Enerji Yönetimi 5G’nin Başarısı İçin Neden Kritik Öneme Sahip adlı yeni araştırma makalesinin temel bulgularıdır. Bu makalede, günümüzün telekomünikasyon şirketlerinin karşı karşıya olduğu zorluklar incelenmekte ve artan enerji tüketimi, emisyonlar ve maliyetleri azaltmayı amaçlayan bazı en iyi uygulamalar açıklanmaktadır. Araştırma makalesini indirmek için aşağıdaki formu doldurun.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz! Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Makaleyi indirin

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon