The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

5G'nin Gücü

Vertiv'in, 5G ağ altyapısını desteklemek ve işletmelerin 5G'ye geçmesine yardımcı olmak için telekomünikasyon, veri merkezi ve edge altyapı çözümleri hakkında bilgi edinin.

 

5G'nin Gücü

5G AĞINIZI GÜÇLENDİRME

İletişimde Kalın  DETAYLI BİLGİ EDİNİN

Dünyanın dört bir yanında ilk 5G ağları faaliyete geçtikçe, sundukları bant genişliği ve daha yüksek hızlar; yüksek çözünürlüklü video, ultra düşük gecikmeli oyun ve gelişmiş teletıp gibi uygulamaları mümkün kılıyor. Son kullanıcılara ulaşma yarışı çekişmelidir ve ağ güvenliği ve kullanılabilirliği tartışılamaz.

Size yardım edebiliriz. Biz Vertiv'iz ve günümüzün gelişmekte olan 5G ağlarına güç vermek, onları desteklemek ve korumak için geniş bir telekomünikasyon, veri merkezi ve uç nokta altyapı çözümleri portföyü sunuyoruz.

VERTIV İLE 5G'YE GEÇİŞ

5G vaadi, ağın olanak sağladığı veri iletiminin hız ve hacmindeki hızlı ve büyük artışlara dayanır. Daha gelişmiş ve daha kritik uygulamalar çevrimiçi hale geldikçe, ağın güvenilirliği ve güvenliği çok önemlidir. Operatörler için bu zorluk, her biri önceki nesillere göre daha fazla güç gerektiren 5G yerleştirmesi için ihtiyaç duyulan milyonlarca ek hücre tesisi ile artmıştır.

Geleneksel telekomünikasyon erişimi ve edge tesislerinin bir karışımı olan bu 5G yerleştirmeleri, DC ve AC güç entegrasyonu, çevresel kontrol ve koruma, fiziksel ve sanal güvenlik ve uzaktan yönetim ve servis ile ilgili yeni karmaşıklıklar ortaya koymaktadır. 5G yerleştirmelerinizi korumak ve optimize etmek için telekomünikasyon ve BT alanlarında benzersiz uzmanlık ve en geniş altyapı çözümleri portföyü sunuyoruz.

“Önceki nesil değişimleri müşteriye yönelik önemli yeni kabiliyetler ve temel mimari değişiklikleri getirse de, 5G farklı büyüklükteki bir değişimi ortaya koymaktadır. 5G, kablosuz bağlantının toplumdaki rolünü sonsuza kadar değiştirecek ve daha bağlantılı bir dünya oluşturmaya yardımcı olan daha önce imkansız kullanım durumlarını da mümkün kılacaktır.”

5G ENERJİ YÖNETİMİ

Bir nesildeki en dönüştürücü iletişim teknolojisi olan 5G, aşağıdaki enerji ve sürdürülebilirlik zorluklarını çözmek için kritik öneme sahip olan gelişmiş enerji yönetimi kabiliyetleri de dahil olmak üzere yeni servisler evrenini mümkün kılacaktır.

STL Partners ve Vertiv’in en son raporunda bu zorluklar ve bunların nasıl ele alınacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

TRAFİKTE BÜYÜME

AYNI KAPSAM İÇİN DAHA FAZLA HÜCRE TESİSİ GEREKLİ

BULUT YEREL AĞLARI VERİ MERKEZI ORTAMLARI GEREKTİRİR

KAHVERENGİ ALAN DÖNÜŞÜMLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE ÇOK DAHA FAZLA EDGE ALANI

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Formu doldurduğunuzda sizi bir uzmana yönlendireceğiz.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon