The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Uzak Sitelerin Merkezi Yönetimi

Görünürlük ve Yönetimi Merkezileştirin

Yıllardır dağıtılmış BT’yi destekliyor olabilirsiniz, ancak bu uzak sitelerden talepler arttıkça ve yerlerin sayısı arttıkça yeni yönetim stratejilerine ihtiyacınız olacak.

Tüm uç nokta sitelerinizin merkezi olarak izlenmesini ve yönetilmesini sağlamak için ölçeklenebilir yönetim araçlarıyla akıllı, kolayca bağlanan altyapı teknolojisini bir araya getiriyoruz.

Hemen bizimle iletişime geçin

Vertiv Altyapısı ile Uç Noktanızı Netleştirin

Sürekliliği Mimarı olarak, uç nokta gelişimi ile karşılaştığınız güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve yönetim sorunlarını ele alan yazılım ve hizmetlerden oluşan geniş bir akıllı altyapı sistemi portföyü sunuyoruz. Zorluğunuz ne olursa olsun, Vertiv’in bir çözümü var.


Vaka Çalışması: Amerika Birleşik Devletleri genelinde bulunan ofisleri ile önde gelen bir vergi ve denetim hizmetleri sağlayıcısı, sunucu ve altyapı teknolojisinin yükseltilmesi girişiminde bulunmuştu ve uzaktan izlemeyi mümkün kılmak istiyordu. Her ofiste KGK sistemlerinin uzaktan izlemeyi sağlayan bir iletişim kartı ile donatıldığından emin olmak için Vertiv ile birlikte çalıştılar.

Vaka Çalışmasını Oku

Uç Nokta Zorluklarınız İçin Çözümler

Size Uç Noktada Avantaj Sağlayan Bir Çözümü Yapılandırmaya Hazır Mısınız?


Sizinle İletişime Geçeceğiz!


Adı*
Soyadı*
E-posta *
Telefon
Şirket
Ülke*
Posta Kodu
YorumlarGizlilik Bildirimi Onayı

Vertiv Gizlilik İlkesi ve kişisel veri işleme üzerine Genel Veri Koruma Düzenlemesi Gizlilik Bildirimi’ni okudum ve

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.

Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon