The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

What’s Your Edge? (Sizin Edge’iniz Nedir?)

Özel bir edge bilişim tesisi kurmak, bir ağ odasını organize etmek veya BT ekipmanını daha önce olmadığı yerlere koymak mı istiyorsunuz? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Günümüzün ihtiyaçları için tasarlanmış ancak geleceğe de hazır olan BT ekipmanlarına ihtiyacınız var. Sizi doğru çözüme yönlendirerek stresinizin bir kısmını ortadan kaldıralım.

Bugün Aradığınız Şey Nedir?

BT’yi Yerleştirin

İster yeni bir konuma ölçeklendiriyor ister yeni bir BT ağ odasını dolduruyor olun, kabin edge bilişim alanınızın omurgasıdır.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

BT’ye Yedek Güçle Destekleyin

Kritik ağ ekipmanlarınız güvenilir ve verimli KGK ile desteklenmeyi hak ediyor.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

BT’yi Uzaktan Yönetin

Fiziksel olarak orada olamasanız bile kritik iş ekipmanlarına erişin.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

BT’ye Güç Verin

Güç zincirinizdeki son halkanın günümüzde ve gelecekte işletmenizin ihtiyaç duyduğu çalışma süresini sağladığından emin olun.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

BT’yi Serin Tutun

Edge bilişim ortamınızdaki çalışma sıcaklıklarını optimize ederek kritik BT ekipmanlarınızın servis ömrünü uzatın.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

BT ile İlgili Her Şeyin Üstesinden Gelin

Yukarıdakilerin hepsinde D’yi işaretlediyseniz, entegre çözüm tekliflerimize göz atın.

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Öne Çıkan Çözüm

Vertiv™ Edge Lityum-İyon KGK

Vertiv™ Edge Lityum İyon KGK, kritik iş uygulamalarınız için yüksek performanslı hat etkileşimli güç koruması sağlar

RAPORU ALIN

Hangi Sektördesiniz?

Perakende

BT ekipmanlarınız artan dijital talebe ayak uydurmakta zorlanıyor mu? Pandemi boyunca perakendeciler artan çevrimiçi alışveriş talebi ve yavaşlayan bir ekonomi ile karşı karşıya kaldı. Perakendeciler için Edge bilişim, yapay zeka gibi yeni teknolojilerin uygulanmasıyla vites artırdı.

Dijital faaliyetlere olan bu artan bağımlılık, BT altyapısına baskı getirmektedir ve perakende mağazaları da bu yeni düşünce tarzına uyum sağlamaya devam etmektedir. Kaç perakendecinin bu devam eden zorlukları ele almaya başladığını ve Vertiv gibi bir altyapı tedarikçisinin nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Daha Fazla Bilgi

Üretim

İşletmeniz hazır mı? Üretim sektöründeki dördüncü devrim olan “Endüstri 4.0”, lojistik ve tedarik zincirlerini optimize etmek ve hızlandırmak için otomasyon ve yapay zekaya daha fazla güvenmeye başladı.

Üreticiler, veri ve makine öğrenmesi ile desteklenen teknolojiyi günlük üretim operasyonlarına sorunsuz bir şekilde entegre etmenin yollarını bulabilmelidir. Vertiv’in Edge’deki kritik altyapıyı yönetmeye nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla Bilgi

Telekomünikasyon

Son kullanıcıya yakın veri ve bilişim talebindeki patlama, telekomünikasyondaki patlamayı Edge’e yansıttı. Amaç: 5G ağlarının gücüyle gelişmiş, düşük gecikmeli uygulamalar sağlamak. Telekomünikasyon sağlayıcıları, büyüyen 5G ağlarını desteklemek için günümüzde kendi Edge kaynaklarını yerleştiriyor ve mevcut Edge bilişim sağlayıcılarıyla ilişkileri araştırıyor.

Bu talebi karşılamak için, günümüzün telekomünikasyon sağlayıcıları, kurumsal düzeyde kullanılabilirlik gereklilikleri ve uzaktan izleme ve yönetim kabiliyetleri ile güçlü ve gelişmiş Edge tesislerine ihtiyaç duyar.

Daha Fazla Bilgi

Eğitim

Okullar ve üniversiteler, uzaktan öğrenmeyi uygulayarak ve yapay zeka teknolojileriyle daha etkileşimli öğrenme deneyimlerine geçerek öğrencilerinin dijital ihtiyaçlarını karşılamayı hızla öğreniyor. Bu geçiş nedeniyle, özellikle kişisel öğrenci bilgileri çevrimiçi olarak depolanırken, veri güvenliği artık bir odak noktasıdır.

Edge eğitim siteleri, doğrudan verilerin tüketildiği yere yerleştiriliyor, ancak aynı zamanda kampüsteki bütün bir binaya da yerleştirilebilirdi. BT ekiplerinin boyutu farklı olsa da dijital gereklilikler hala aynıdır. Eğitim alanında Edge bilişim ve çözümlerimizin onların ihtiyaçlarını nasıl karşıladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla Bilgi

Sağlık

Tele sağlık, büyük hastane sistemlerinden küçük bağımsız doktor uygulamalarına kadar sağlık kuruluşları için birincil odak noktası haline geldi.

Güvenli ve güvenilir BT sistemlerini uygulamak artık her zamankinden daha önemli. Tele sağlık ile ilişkili altyapı zorlukları ve hangi BT altyapı çözümlerinin yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha Fazla Bilgi

İnternet Tabanlı Seminer

Perakende BT Ekipleri Neden 2020 Yılının Üstesinden Geldikleri İçin Ödül Almayı Hak Ediyor?

20 Mart 2021

Önde Gelen Şirketlerin Edge’lerini Nasıl Elde Ettiğine Bakın

Müşterilerimizin işletmelerine yardımcı olmak için BT altyapısını nasıl uyguladığını öğrenmek için vaka çalışmalarımızı okuyun.

background: #000000; background-image: url(https://www.vertiv.com/4a02fe/globalassets/campaigns/wye-ii/product-pillars/world-illustration.svg); background-size: 50%; background-repeat: no-repeat; background-position: left 101%; ">

Bu Bizim İşimiz. Bize Edge’inizden Söz Edin.

Bize projenizden söz edin, gerekliliklerinizi anlamak ve edge’iniz için doğru BT altyapısına bağlanmanız için sizinle birlikte çalışacağız.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi*
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu*
Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.Onayınız için teşekkür ederiz!

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon