The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Uç Noktada 5G

KULLANICIYA DAHA YAKIN BİLİŞİM

5G ağları ve uç nokta bağımsız olarak ortaya çıkıp büyümüş olsalar da, temel bir hedefi paylaşırlar: Bilişimi son kullanıcıya yaklaştırarak gelişmiş ve düşük gecikmeli uygulamaları mümkün kılmak. Günümüzde, telekomünikasyon sağlayıcıları, büyüyen 5G ağlarını desteklemek için kendi uç nokta kaynaklarını yerleştiriyor ve mevcut uç nokta bilişim sağlayıcılarıyla ilişkileri araştırıyor.

Uç nokta bilişim, kritik iş operasyonları için giderek daha önemli hale geldikçe, tesisler, kurumsal düzeyde kullanılabilirlik gereklilikleri ve uzaktan izleme ve yönetim kabiliyetleriyle daha sağlam ve karmaşık hale gelmiştir. Vertiv olarak bu işlevselliği, akıllı AC KGK ve güç dağıtım sistemleri, verimli ısı yönetimi çözümleri, kullanımı kolay izleme platformları, gelişmiş konsol sunucuları ve KVM'ler ve tümünü verimli bir şekilde bir araya getiren entegre, modüler sistemler aracılığıyla sağlıyoruz.

İletişimde Kalın  Vi̇deoyu İzleyi̇n

Uç noktadan yeni gelir hizmetleri oluşturulmasında hangi ekosistem en fazla öneme sahip olacaktır?

Vaka Çalışması

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulut verilerini 5G ağının uç noktasına yaklaştırmaya hazır olan en büyük kablosuz hizmet sağlayıcılarından biri olarak, Vertiv’den cep telefonu anahtarlama ofisi (mobile telephone switch office, MTSO) tesislerinin revizyonu yoluyla kapasiteyi artırmasını istedi. Vertiv, Liebert® EXL S1 KGK üniteleri, Liebert® DSE 400 serbest soğutma ekonomizasyon sistemleri ve bu sağlayıcının 5G stratejisini uygulamak için gereken BT uzmanlığını sağladı.

5G'Yİ DESTEKLEMEK İÇİN UÇ NOKTA TEKNOLOJİSİ

5G ağımızı destekleyen uç nokta kaynaklarını uzaktan izleyin ve yönetin

Ana Faktörler
  • İzleme için gerekli anahtar değişkenlerin tanımlanması
  • Güç ve termal altyapının bağlanabilirlik için donatıldığından emin olmak
  • Uyarıları izlemek ve yanıtlamak için kullanılabilir kaynakların sağlanması

Uç nokta teknolojisi yenilemesi için yeni altyapıyı hızlı bir şekilde uygulama

Ana Faktörler
  • Sipariş, konfigurasyon ve yerleştirmeyi basitleştirmek için altyapıyı standartlaştırma potansiyeli değerlendirme
  • Tesiste BT'ye hazır altyapıyı almak için fabrika entegrasyon hizmetlerini kullanma fizibilitesinin belirlenmesi
  • Teknolojiyi kurmak için gerekli kaynakların kullanılabilirlik ve beceri seviyesinin belirlenmesi

Sınırlı kaynaklarla dağıtılmış, büyüyen ağımıza uygun maliyetle hizmet verme

Ana Faktörler
  • Uzak kaynakların kurulumu ve servisi için hangi yerel kaynaklar kullanılabilir
  • Düşük akü kapasitesi gibi hizmet gerekliliklerine zamanında
    cevap verme

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bir uzmana bağlanmak için formu doldurun veya bizi arayın.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon