The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Vertiv Ürünleri & Desteği

Vertiv, özel iş gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için
kritik altyapı teknolojileri ve hızla devreye alınabilen
özelleştirilmiş çözümler sunar.

ÇÖZÜMLER

Veri merkezleri için sıvı soğutma seçenekleri

Veri merkezi operatörleri, yoğun işleme gerektiren bilişim uygulamaları büyüdükçe sıvı soğutma seçeneklerini değerlendiriyor.

ÇÖZÜMLER

Veri merkezi sürdürülebilirlik rehberi

A Guide for Data Center Designers, Operators and Owners.

Campaıgns

Isı yönetimi müşteri deneyim merkezimize hoş geldiniz!

Teknoloji İnovasyon Laboratuvarlarımızı ziyaret ederek sanal ortamda Isı Yönetimi üniteleri için mevcut testleri keşfedebilirsiniz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon