The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Operatorzy telekomunikacyjni i przetwarzanie na krawędzi sieci: Filmy poświęcone wyzwaniom związanym z przetwarzaniem brzegowym 5G

Operatorzy telekomunikacyjni i przetwarzanie na krawędzi sieci: szansa, problem czy zagrożenie? (film wprowadzający)

Czy operatorzy telekomunikacyjni są gotowi na szanse i wyzwania, jakie niesie ze sobą przetwarzanie brzegowe dla ich infrastruktury IT i sieci 5G? Obejrzyj powyższy film i odwiedź sekcję Zagrożenie czy szansa? Co oznacza przetwarzanie brzegowe dla firm telekomunikacyjnych i branży IT i jak najpełniej wykorzystać wpływ przetwarzania brzegowego na infrastrukturę IT firmy telekomunikacyjnej? Przetwarzanie brzegowe jest jedną z najważniejszych technologii nadchodzącej dekady i jednocześnie głównym czynnikiem umożliwiającym wdrożenie sieci 5G i urządzeń podłączonych do internetu. Z tego powodu jest to wielka szansa dla operatorów, która jednak wiąże się z dużymi wyzwaniami. Nasz panel złożony z ekspertów z branży telekomunikacyjnej dyskutował na ten temat i ujawnił, kto jest głównym beneficjentem przetwarzania brzegowego w telekomunikacji.

Czy operatorzy telekomunikacyjni są gotowi na szanse i wyzwania, jakie niesie ze sobą przetwarzanie brzegowe dla ich infrastruktury IT i sieci 5G? Obejrzyj poniższe wideo i poznaj opinie ekspertów.

Jakie są 3 najważniejsze czynniki, które umożliwią firmom telekomunikacyjnym zarabianie na 5G?

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób operatorzy telekomunikacyjni mogą najlepiej wykorzystywać architekturę sieci 5G? Obejrzyj powyższy film i odwiedź sekcję Zagrożenie czy szansa? Co przetwarzanie brzegowe oznacza dla firm telekomunikacyjnych i branży IT i jak najpełniej wykorzystać wpływ przetwarzania brzegowego na infrastrukturę IT firmy telekomunikacyjnej? W perspektywie wdrożenia sieci 5G Jon Abbot, dyrektor firmy Telecoms, omawia 3 aspekty, które pozwolą operatorom telekomunikacyjnym zagwarantować możliwość uzyskiwania zwrotu z inwestycji, a nie tylko tworzyć platformy dla innych podmiotów dostarczających treści.

W jaki sposób firmy telekomunikacyjne mogą rozwiązać problemy związane mocą obliczeniową przetwarzania brzegowego wymaganą przez sieć 5G?

Zastanawiasz się, w jakim stopniu operatorzy telekomunikacyjni są przygotowani na przetwarzanie brzegowe wymagane przez 5G i jego wpływ na sieć IT? Obejrzyj powyższy film i odwiedź sekcję Zagrożenie czy szansa? Co oznacza przetwarzanie brzegowe oznacza dla firm telekomunikacyjnych i branży IT? Jak wykorzystać w pełni wpływ przetwarzania brzegowego w branży IT firm telekomunikacyjnych i uczynić z niego element przewagi konkurencyjnej? Fernando Garcia, Dyrektor Generalny Vertiv na region Ameryki Łacińskiej otwiera dyskusję na ten temat.

Jak zapewnić odpowiednie zasilanie dla sieci brzegowej, dla 5G?

W jaki sposób operatorzy rozwiążą wyzwanie związane z zasilaniem zarówno sprzętu telekomunikacyjnego, jak i przetwarzania brzegowego wymaganego dla sieci 5G. Obejrzyj powyższy film i odwiedź sekcję Zagrożenie czy szansa? Co oznacza przetwarzanie brzegowe dla firm telekomunikacyjnych i branży IT i jak najpełniej wykorzystać wpływ przetwarzania brzegowego na infrastrukturę IT firmy telekomunikacyjnej? Technologia 5G wymaga odpowiedniego zasilania. Danny Wong, dyrektor Telecoms Asia, wyjaśnia, jak operatorzy rozwiązują ten problem przy jednoczesnym zapewnieniu efektywności energetycznej.

Co jest potrzebne do uwolnienia potencjału przetwarzania brzegowego telekomunikacji?

Jesteś ciekawy następnego etapu rozwoju infrastruktury sieci telekomunikacyjnych, dyktowanego przez 5G i przetwarzanie brzegowe? Obejrzyj powyższy film i odwiedź sekcję Zagrożenie czy szansa? Co oznacza przetwarzanie brzegowe dla firm telekomunikacyjnych i branży IT i jak najpełniej wykorzystać wpływ przetwarzania brzegowego na infrastrukturę IT firmy telekomunikacyjnej? Operatorzy, kierowani potrzebą optymalizacji, już dzisiaj wdrożyli przetwarzanie i przechowywanie danych w swoich centralnych obiektach. Scott Armul, Wiceprezes Vertiv ds. systemów zasilania DC Vertiv, mówi o tym, jaki będzie wyglądał naturalny rozwój tej strategii w odniesieniu do 5G i edge.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja