The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

eStruxture zaspokaja potrzeby klientów i rozwija swój obiekt za pomocą rozwiązań Vertiv typu wall-to-wall

kwietnia 13, 2021

eStruxture przekształciła dawną drukarnię w nowoczesne centrum danych i w ten sposób chciała zapewnić firmom możliwość projektowania neutralnych telekomunikacyjnie rozwiązań centrum danych, które charakteryzują się potencjałem rozbudowy i elastycznością pozwalającymi obsługiwać wszelkie obciążenia robocze lub wymagania dotyczące gęstości mocy.

Informacje

W momencie powstania, w kwietniu 2017 r., firma eStruxture zauważyła, że jej klienci nie mają wielu możliwości wyboru pośród rozwiązań neutralnych telekomunikacyjnie. Założyciel firmy, z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej, zdał sobie sprawę, że obecni operatorzy i mniejsi dostawcy albo nie działają na terenie całej Kanady, albo cierpią na brak kapitału, który pozwoliłby inwestować i obsługiwać rosnące oraz zmieniające się wymagania klientów — potrzeby te mógł zaspokoić dzięki nawiązaniu współpracy z Vertiv.

Rozwiązanie

  • Zoptymalizowane wykorzystanie przestrzeni obliczeniowej, które pozwala zaoferować klientom dodatkowe udogodnienia, takie jak dedykowane pomieszczenia z przestrzenią biurową, magazynową i rozwiązaniami przywracania działalności po awarii
  • Możliwość obsługi klientów wymagających wysokiej gęstości mocy poprzez zaoferowanie nawet dwukrotnie większej wydajności w postaci szaf o standardowej mocy 30 kW, dwukrotnie większej niż rozwiązania większości konkurentów
  • Oddanie nowego obiektu gotowego do eksploatacji w czasie krótszym o sześć miesięcy od wcześniejszych realizacji
Podsumowanie
Lokalizacja:

Centrum danych MTL-2 w Montrealu w Kanadzie

Najważniejsze potrzeby:

eStruxture przekształciła dawną drukarnię w nowoczesne centrum danych i w ten sposób chciała zapewnić firmom możliwość projektowania neutralnych telekomunikacyjnie rozwiązań centrum danych, które charakteryzują się potencjałem rozbudowy i elastycznością pozwalającymi obsługiwać wszelkie obciążenia robocze lub wymagania dotyczące gęstości mocy.

Rozwiązania Vertiv:
  • Jednostki UPS Liebert® EXL S1 z akumulatorami litowo-jonowymi (LIB) w konfiguracji równoległej 2+1
  • System ekonomizacji freecoolingu Liebert® DSE ze sterowaniem Liebert® iCOM
  • Szafa Liebert® PPC do kondycjonowania i dystrybucji zasilania z monitorowaniem obwodów
  • Szafka dystrybucji Liebert® RX z monitorowaniem obwodów
  • Szafy Vertiv VR z listwami rack PDU Vertiv Geist (rPDU)

POBIERZ STUDIUM PRZYPADKU

Skontaktuj się z nami

Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon *
Firma *
Kraj *
Kod pocztowy *
Uwagi

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji pocztą elektroniczną na temat trendów branżowych, wydarzeń, ofert i nowych produktów.

Dziękujemy za zgłoszenie!
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja