The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Uzaktan Erişim. İnternet Kesintileri Sırasında Bile

Hücresel Bağlantılı Avocent ACS 8000 Seri Konsol

800x600avocent-acs-8000-serial-console_302892.png

ACS 8000 Cellular, internet bağlantısı olmadığında bile BT cihazlarını her yerde uzaktan yönetmek için bant içi ve bant dışı seri erişim sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İletişim

800x600-DSView_ACS_CustomerScenario_2_318325_0.png

BT Altyapısı Zorluklarını Çözme

Avocent Seri Konsolları, kritik altyapınıza uzaktan erişim sağlar.

Kesintiler Sırasında Bile Erişim

Ağı yeniden başlatmak için gece yarısı tesise gitme ihtiyacını ortadan kaldırır, hücresel bağlantı ek bir destek katmanı sağlar.
Bir güç kesintisi sırasında cihazlara uzaktan erişebilme, ekipmanın her zaman kullanılabilir olacağı anlamına gelir; kesintinin meydana geldiği an bile.

Yük Devretme Yedekliliği

ACS 8000 Cellular ile artık eternet bağlantısı kesildiğinde bir yük devretme seçeneğine sahipsiniz.

Zaman ve Maliyet Tasarrufları

İstediğiniz zaman uzaktan bağlanabilme özelliği, kurtarma sürelerini iyileştirebileceğiniz ve beklenmeyen işletme maliyetlerini (OPEX) azaltabileceğiniz anlamına gelir.

Güvenlik

Uzaktan erişim, cihazlara fiziksel erişimi olan kullanıcı sayısını azaltmanıza olanak tanır. Bu, yanlışlıkla kapatma veya yetkisiz erişim gibi sorunları ortadan kaldırabilir

Bu Perakendecinin, BT İşleme Gücünü Son Müşterilerine daha da yakınlaştırmak için ACS 8000 Cellular’ı nasıl kullandığını görün

Daha fazla bilgi için tıklayın

800x600-Integrated-Rack_318377_0.png

Hücresel özellikli Avocent ACS8000 için bu önemli değil

ACS8000, tüm ağ cihazlarınız için bağlantı desteği sağlar. Bizim önem verdiğimiz şey, markası veya üreticisi fark etmeksizin, BT cihazlarınızı uzaktan destekleme yeteneğidir.

  • Sunucular
  • Yönlendiriciler
  • Ağ Anahtarları
  • Vertiv Edge
  • Rack PDU (İzlenebilir ve Anahtarlı)
  • Çevresel İzleme Sensörleri

BT Yönetimini Bir Araya Getirin

DS View – Merkezi Yönetim Yazılımı

Avocent Seri Konsol kullanıcı deneyimi, Avocent DSView yazılımı sayesinde kritik altyapınızın merkezi yönetimiyle geliştirilmiştir. DSView, tek bir arayüz üzerinden iş sürekliliğini korumanıza yardımcı olan güvenli bir web tarayıcı uygulamasıdır.

DSView ile kullanıcılar, tek bir oturumda birden fazla cihazı çevrim içi duruma getirme özelliği sayesinde zaman kazanabilir.

Broşürü indir

800x600-DSView_ACS_CustomerScenario_1_318324_0.png

20 Yıldır BT’nin Gücüne Güç Katıyoruz

200 binden fazla müşteri ve 20 yıldır Avocent olarak faaliyet gösteren ACS çözümlerimiz, sektördeki en güvenilir çözümler arasındadır.

Benzer İçerik

Acil Durumların Ötesinde —
Seri Konsollar için Daha Büyük Rol

Seri konsollar, kilitli cihazlara erişim ve IP bandı bağlantısının kaybı gibi acil durumlarla başa çıkmak için son derece faydalıdır. Bu web semineri, seri konsolların acil durum müdahalesinden daha fazlası için nasıl kullanılacağını öğrenmenizi sağlar.

Web Seminerini Şimdi İzleyin

BT Yönetimi ve Ağ Edge: Hazır mısınız?

Ağ edge, yeni ihtiyaçları ve değişen iş hedeflerini desteklemek için daima gelişmektedir. Ancak günümüzde, organizasyonlar BT iş yüklerini sistematik olarak son kullanıcılara ve cihazlara yaklaştırırken ve ana veri merkezlerinden daha uzağa taşıdıkça, gelişim daha da büyük bir önem taşır.

Daha fazla bilgi için tıklayın

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon