Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Bezpieczeństwo infrastruktury kolejowej

Sieć kolejowa jest jedną z najbardziej krytycznych infrastruktur, ponieważ jej celem jest zapewnienie pasażerom bezpiecznych i wygodnych przejazdów, m.in. do pracy, szkoły czy domu. Optymalizacja wszystkich obszarów sieci kolejowej pod kątem wdrożenia rozwiązań IT ma kluczowe znaczenie.

Jak ewoluuje branża kolejowa?

Spersonalizowana mobilność

Pasażerowie mają teraz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym na temat tras pociągów i czasów podróży oraz są powiadamiani o wszelkich zdarzeniach, aby ich podróż była wygodniejsza i bardziej komfortowa.

Integracja funkcji handlu elektronicznego (e-commerce) na niektórych stacjach kolejowych, umożliwia pasażerom robienie zakupów online i odbieranie ich na najbliższych stacjach kolejowych.

Zrównoważony rozwój

W raz ze wzrostem cyfryzacji systemu kolejowego, następuje również zmiana w kierunku bardziej zrównoważonego modelu transportu.

Celem jest wykorzystanie technologii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych i zapewnieniu bezpieczeństwa dostępności całej sieci kolejowej.

Ochrona cyfrowego systemu kolejowego

Wraz ze wzrostem zależności od technologii i doświadczeń klientów, operatorzy muszą zapewnić, by wszystkie dane osobowe i informacje zebrane od pasażerów pozostawały bezpieczne i chronione przez cały czas.

Jednocześnie operatorzy muszą zagwarantować, by wykorzystywany przez nich sprzęt był zoptymalizowany i chroniony przed nagłymi awariami i przestojami.

Możesz wykorzystać bogate doświadczenie Vertiv w zakresie wsparcia infrastruktury i zagwarantować pasażerom bezpieczną podróż, inteligentniejsze doświadczenie i usługi gotowe na przyszłe potrzeby.

POBIERZ BROSZURĘ

railway-brochure-infographic-pl-800x600.jpg

Wyzwania związane z infrastrukturą

Operatorzy kolejowi dążą do zapewnienia bardziej efektywnego i odpornego systemu, minimalizując przy tym koszty operacyjne i konserwacyjne.
Integracja nowych technologii i systemów z istniejącą siecią jest kluczem do zwiększenia wydajności i automatyzacji.

Tworzenie inteligentnej sieci transportowej wymaga od operatorów kolejowych zarządzania wieloma aplikacjami w sieci - od głównych centrów danych, po różne węzły kolejowe w regionie.
Istotna jest płynna integracja wszystkich aplikacji w systemie, co umożliwia efektywne wdrażanie nowych technologii.

Natychmiastowy dostęp do danych umożliwiający natychmiastowe rozwiązywanie krytycznych problemów.
Bezpieczeństwo danych i niezawodna sieć komunikacyjna to najważniejsze kwestie.
Ochrona przed przerwami w zasilaniu i zakłóceniami w każdej lokalizacji.

Rozwiązania Vertiv od rdzenia po brzeg sieci (Edge)

Vertiv oferuje krytyczne technologie infrastrukturalne i szybko wdrażane, niestandardowe rozwiązania spełniające określone wymagania i potrzeby biznesowe.

Kompleksowa infrastruktura krytyczna Vertiv

Gdy Ty zapewniasz najlepsze doświadczenia swoim klientom i personelowi operacyjnemu, my utrzymujemy ciągłość działania Twojej infrastruktury, dzięki standardowym i przemysłowym rozwiązaniom zaprojektowanym z myślą o Twoich potrzebach.

Nasze rozwiązania są zgodne z normami kolejowymi dla zastosowań naziemnych i podziemnych:

- Zgodność EMC (BS EN 50121 i S1222)
- BS EN 62040
- Oznaczenie CE
- Produkty wymienione na liście ECA

POBIERZ BROSZURĘ Otwórz broszurę 

800x450_railway-image-pl.jpg

POROZMAWIAJ Z JEDNYM Z NASZYCH EKSPERTÓW VERTIV JUŻ DZIŚ

Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja