The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Szafa Vertiv™ VR Rack

Prosta w instalacji szafa rack VR przeznaczona do obsługi szerokiej gamy sprzętu, takiego jak serwery, urządzenia pamięci masowej, przełączniki, routery, listwy PDU, zasilacze UPS, przełączniki konsolowe i KVM.

Czujniki środowiska pracy Vertiv™ Geist™

Rozwiązanie do monitoringu środowiska, które zbiera dane i ostrzega użytkowników o potencjalnych zagrożeniach, takich jak ciepło, wilgoć i wycieki, które stanowią poważne zagrożenie dla infrastruktury krytycznej.

Czujnik temperatury, wilgotności, punktu rosy, czujnik przepływu powietrza Vertiv™ Geist™

Czujnik temperatury, wilgotności, punktu rosy i przepływu powietrza do monitoringu środowisk krytycznych, kompatybilny z listwami rack PDU Vertiv™ Geist™ rPDU i czujnikami środowiskowymi.

Czujnik temperatury Vertiv™ Geist™

Czujnik temperatury stosowany do monitorowania temperatury w środowiskach krytycznych. Dostępne różne długości czujników. Kompatybilny z listwami rack PDU Vertiv™ Geist™ i czujnikami środowiskowymi.

Zestaw kabli do wykrywania wody Vertiv™ Geist™

Zestaw do wykrywania wycieków stosowany do monitorowania obecności wody w pomieszczeniu lub rzędzie szaf, kompatybilny z listwami rack PDU Vertiv™ Geist™ i czujnikami środowiskowymi.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja