Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Mikro centrum danych Vertiv VRC-S dla aplikacji brzegowych

Poznaj lepiej przyszłościową brzegową infrastrukturę IT

Poczuj swój brzeg IT

Wzmocnij brzeg sieci w ciągu kilku dni i bez problemów. Nasze najnowsze, wstępnie zintegrowane rozwiązanie dla centrów danych upraszcza wdrażanie i zarządzanie w brzegowym środowisku IT dzięki wstępnie zmontowanemu i przetestowanemu fabrycznie systemowi rozdziału zasilania, klimatyzacji precyzyjnej oraz inteligentnego monitoringu.

Czy nie byłoby wspaniale móc obejrzeć działanie VRC-S, siedząc za biurkiem lub w salonie? Przyjrzeć się podsystemom i ich współpracy na rzecz niezrównanie sprawnej sieci brzegowej? Zobaczyć niewidoczne funkcjonalności, które składają się na optymalne mikro centrum danych?

Więc dlaczego nie?

Ożyw VRC-S dzięki możliwościom rozszerzonej rzeczywistości Vertiv™ XR dostępnym w sklepie Google Play i App Store.

playstore_276990_0.png

appstore_276991_0.png

Przyszłość jest w zasięgu ręki

Rozwijaj brzeg IT zgodnie ze swoimi potrzebami

Ty wiesz najlepiej, jaki jest Twój brzeg. Dlaczego więc nie rozwijać go wedle własnych potrzeb?

Możesz to zrobić, wdrażając miniaturowe przetwarzania danych, w którym współpracują ze sobą bezproblemowo wszystkie podsystemy i wspomagają osiąganie wyznaczonych celów. Po wdrożeniu będziesz chciał dostosować rozwiązanie, aby w optymalny sposób obsługiwało Twój sprzęt i jednocześnie standaryzować wdrożenia dla zapewnienia sprawnej skalowalność.

Będziesz chciał również zapewnić bezproblemowe działanie nowego systemu i pracę sprzętu w optymalnych warunkach w każdym scenariuszu. Wreszcie, co nie mniej ważne, nie możesz zbudować swojego brzegu bez pełnej widoczności systemu i możliwości zdalnego zarządzania nim, prawda?

Jeśli tak też myślisz, to znaczy, że mówimy o rozwiązaniu VRC-S. Nadszedł czas, aby przejść do działania: wypróbuj mikro centrum danych VRC-S.

Zanurz się w interaktywnej rzeczywistości rozszerzonej z Vertiv™ XR

appstore_276991_0.png

Optymalne chłodzenie

Ciągłość aplikacji jest gwarantowana nawet w sytuacji awarii systemu chłodzenia: zintegrowany i niezależnie sterowany system wentylacji zapasowej umożliwia nieprzerwane działanie zasobów IT.

Szybka dostawa, prosta instalacja

W pełni zmontowane fabrycznie mikro centrum danych VRC-S dla aplikacji brzegowych, zaprojektowane z myślą o sprawnym wdrożeniu, może być gotowe do pracy w Twoim obiekcie brzegowym IT w ciągu kilku dni.

Adaptacyjna wydajność obniża koszty operacyjne

Zintegrowane chłodzenie IT dostosowuje wydajność do obciążenia IT i zapewnia, w połączeniu z wbudowanym systemem separacji powietrza chłodzącego, najwyższą efektywność energetyczną i optymalne koszty operacyjne.

Dłuższa żywotność sprzętu IT

Twój sprzęt IT będzie działał bezproblemowo przez wiele lat. Chłodzenie o mocy 3,5 kW gwarantuje precyzyjną temperaturę powietrza chłodzącego.

Ciągłość zasilania

Zapewnij ciągłość działania nawet podczas przerw zasilania dzięki zintegrowanemu fabrycznie zasilaczowi UPS podtrzymującemu pracę całego systemu, w tym sprzętu chłodzącego i IT.

Inteligentne monitorowanie i sterowanie

Rozwiązanie obejmuje fabrycznie skonfigurowane zdalne monitorowanie i sterowanie całym systemem. Inteligentna i wstępnie zaprogramowana listwa rack PDU zapewnia pełną widoczność systemu, w tym zasilacza UPS i chłodzenia.

Sterowanie z dowolnego miejsca

Rozwiązanie nie wymaga ciągłego monitorowania na miejscu. Możesz mieć dostęp i kontrolować oraz zarządzać mikro centrum danych z dowolnego miejsca z poziomu jednego adresu IP.

Skontaktuj się z nami

Treść wiadomości*
Zgoda na politykę prywatności

Po otrzymaniu i zapoznaniu się z niniejszą polityką prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych (dostarczanych zgodnie z Artykułem 13 Rozporządzenia UE 679/2016), wyrażam zgodę na:

Dodatkowe zasoby

Vertiv VRC-S to mikro centrum danych, w pełni zmontowane fabrycznie i zaprojektowane specjalnie pod kątem zastosowań brzegowych IT. Vertiv VRC-S, dostępny w różnych konfiguracjach, jest dostarczany w ciągu kilku dni i instalowany w ciągu kilku godzin.

Wzmocnij bezproblemowo brzeg sieci w ciągu kilku dni dzięki naszemu najnowszemu, wstępnie zintegrowanemu rozwiązaniu mikro centrum danych.

Wdrożenie wrażliwego sprzętu IT w przestrzeniach zaprojektowanych do innych celów stanowi wyzwanie, zwłaszcza w zakresie chłodzenia. Budynek biurowy jest zoptymalizowany pod kątem komfortu przebywających w nim pracowników.

Czas przedłużającej się pandemii, wzrost popytu na zakupy online i spowolnienie gospodarcze, to okres trudny dla sprzedawców detalicznych. Nadzieją są nowe technologie, które mogą przyczynić się do transformacji konserwatywnej branży.

Twój brzeg jest już dostępny

Ty najlepiej wiesz, jaki jest Twój brzeg i jaki powinien mieć kształt. Szyte na miarę prefabrykowane mikro centrum danych, pomoże Ci osiągnąć ten cel. Przejdźmy więc do następnego kroku: zobacz rozwiązanie VRC-S w rzeczywistości rozszerzonej.

playstore_276990_0.png

appstore_276991_0.png

Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja