Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Vertiv dołącza do wiodących partnerów centrów danych w ramach pierwszego w Wielkiej Brytanii programu nauczania, prowadzonego przez University Technical College

Placówka edukacyjna UTC Heathrow ogłosiła partnerstwo z firmą Vertiv, globalnym dostawcą krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania. W ramach tego partnerstwa pracownicy Vertiv będą współpracować z UTC w celu realizacji programu nauczania dotyczącego branży centrów danych.

Program Digital Futures, opracowany we współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami z branży centrów danych, jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Wielkiej Brytanii. Pozwala on uczniom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju kariery technicznej w centrach danych. Jest też jednym z elementów umożliwiających uzyskanie narodowego/rozszerzonego dyplomu inżynierskiego (National Diploma/Extended Diplomas in Engineering) na poziomie 3., wystawianego przez organizację BTEC (Business and Technology Education Council).

Z jednej strony branża centrów danych przeżywa obecnie dynamiczny wzrost, ale z drugiej, ciągle boryka się z niedoborem umiejętności pracowników. Program Digital Futures, realizowany już drugi rok, pomaga zabezpieczyć branżę na przyszłość, inspirując nowe pokolenie do dołączenia do niej i rozpoczęcia satysfakcjonującej kariery. W ramach programu pierwsi studenci podjęli w tym roku praktyki zawodowe w centrach danych.

Ponadto UTC Heathrow i partnerzy z zadowoleniem przyjęli przyznanie - drugi rok z rzędu - nagrody za projekt w dziedzinie edukacji i zatrudnienia w prestiżowym konkursie Datacloud Global Awards w Monako. Stało się to po otrzymaniu w marcu br. nagrody Best Talent Developer przyznanej programowi, podczas konferencji Data Centre World.

Michael O'Keeffe, wiceprezes Vertiv ds. usług w regionie EMEA, skomentował: – Nigdy dotąd luka w umiejętnościach nie była tak duża. Dla nas w Vertiv i dla innych podmiotów z branży wiedza techniczna stanowi przewagę konkurencyjną. Wykwalifikowani technicznie specjaliści, z umiejętnością zrozumienia  technologii centrów danych stanowią niewątpliwie krytyczny zasób, jednakże niezwykle trudno jest znaleźć właściwych kandydatów. Młodzi ludzie, zwłaszcza kobiety i osoby ze zróżnicowanych środowisk, są niedostatecznie reprezentowani w tej dziedzinie. Dołączając do tego niezwykle ważnego programu w UTC Heathrow, deklarujemy współpracę nad rozwojem umiejętności kandydatów potrzebnych do dołączenia do branży.

Candace Rose Kumi, Employer Engagement Lead w UTC Heathrow, powiedziała: – Jesteśmy zachwyceni tym, jak rozwija się program Digital Futures. Dołączenie globalnego dostawcy krytycznej infrastruktury cyfrowej do zespołu wiodących firm z branży nadaje mu nowy wymiar. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz osiągnięciom w zakresie innowacyjnych produktów i usług, Vertiv wnosi ogromną siłę i olbrzymie doświadczenie do tego, co możemy zaoferować studentom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak zaangażowanie Vertiv pomoże nam jeszcze bardziej rozwinąć program.

Kilku inżynierów Vertiv z wykształceniem i bogatym doświadczeniem w branży będzie uczyć studentów przydatnych umiejętności w zakresie inżynierii elektrycznej i mechanicznej, IT, sieci i rozwiązywania problemów.

  • UTC Heathrow to specjalistyczna szkoła w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (STEM) dla uczniów w wieku 14-19 lat. Jej program Digital Futures zyskał już międzynarodowe uznanie, zdobywając w ubiegłym roku nagrodę „Education and Employment Project Award 2022” na prestiżowej konferencji dotyczącej centrów danych w Monako. 

Dodatkowe informacje: Cheryl Chapman, Communications and PR Officer, Schools at ALET (Cheryl.Chapman@alet.org.uk)

O UTC Heathrow

UTC Heathrow to innowacyjna, zorientowana na pracodawców, zaawansowana technicznie szkoła dla uczniów w wieku 14-19 lat. Placówka specjalizuje się w inżynierii i informatyce. UTC Heathrow różni się od istniejących tradycyjnych szkół. Zapewnia najwyższej klasy edukację w środowisku przypominającym miejsce pracy. Realizuje program nauczania poprzez projekty prowadzone przez pracodawców, które dotyczą rzeczywistych zagadnień branżowych.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie przemysłu na dobrze wykształconych, profesjonalnych inżynierów i techników wysokiej klasy, UTC łączy praktyczne i umysłowe podejście do nauki, integrując

krajowe wymagania programowe z elementami technicznymi i praktycznymi. UTC Heathrow jest akademią należącą do spółki Activate Learning Education Trust.

O Activate Learning Education Trust (ALET)

Activate Learning Education Trust to organizacja typu Multi Academy Trust (MAT), założona przez Activate Learning. Jej celem jest zapewnianie doskonałości w edukacji oraz zmienianie życia poprzez naukę, dając młodym ludziom ekscytującą i innowacyjną metodę nauki. Activate Learning jest sponsorem Activate Learning Education Trust, który działa przy wsparciu wielu partnerów branżowych i akademickich.

Szkoły ALET: Theale Green School | The Bicester School | UTC Oxfordshire | UTC Reading | UTC Swindon | UTC Heathrow

http://www.alet.org.uk/  

O UTC

University Technical Colleges (UTC) to zespół szkół dla uczniów w wieku 14-19 lat, które zapewniają edukację techniczną, a także przedmioty podstawowe, we współpracy z lokalnymi pracodawcami i uniwersytetami.

Placówki UTC są zakładane przez pracodawców, którzy chcą uzupełnić braki kwalifikacyjne w swoich lokalnych obszarach. Są to finansowane ze środków publicznych ośrodki akademickie o średnim przedziale wiekowym 14-19 lat. Jednostki UTC oferują dłuższy dzień nauki szkolnej, obejmujący przedmioty ścisłe, techniczne, inżynieryjne i matematyczne (STEM), a także kwalifikacje techniczne. UTC nauczają jednej lub więcej specjalizacji technicznych, które zaspokajają niedobory umiejętności w danym regionie. Należą do nich: inżynieria, produkcja, informatyka, nauki o zdrowiu, techniki cyfrowe i cyberbezpieczeństwo.

UTC zapewniają wysokiej jakości edukację, koncentrując się na wypełnianiu luki w umiejętnościach i zapewniając uczniom wiarygodną ścieżkę do wartościowej kariery w branży technicznej.

O firmie Vertiv

Vertiv (NYSE: VRT) oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed administratorami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Siedziba główna firmy Vertiv znajduje się w Westerville (Ohio, USA). Firma prowadzi działalność w ponad 130 krajach. Dodatkowe informacje oraz nowości i materiały dotyczące Vertiv dostępne są stronie Vertiv.pl.

Oświadczenie dotyczące przyszłości

Niniejsza informacja zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości w rozumieniu ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r., sekcji 27 ustawy Securities Act oraz sekcji 21E ustawy Securities Exchange Act. Stwierdzenia te mają jedynie charakter przewidywań. Rzeczywiste wydarzenia lub wyniki mogą się znacznie różnić od tych przedstawionych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Aby zapoznać się z tymi i innymi ważnymi czynnikami ryzyka dotyczącymi firmy Vertiv i jej działalności, należy zapoznać się z dokumentacją firmy Vertiv złożoną w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym z jej najnowszym Raportem Rocznym na Formularzu 10-K i kolejnymi Raportami Kwartalnymi na Formularzu 10-Q. Firma Vertiv nie jest zobowiązana i wyraźnie zrzeka się wszelkich zobowiązań do aktualizacji lub zmiany oświadczeń dotyczących przyszłości, czy to w wyniku pojawienia się nowych informacji, przyszłych wydarzeń, czy też w inny sposób.

Kontakt prasowy

Marta Tarnowska

Junior Public Relations Specialist
SAROTA PR – agencja public relations 
el.: +48 12 349 03 52
Kom.+48 690 898 100
Email: marta.tarnowska(at)sarota.pl

Artur Szeremeta

Public Relations Manager
SAROTA PR – agencja public relations
Tel.: +48 12 349 03 52
Kom.+48 794 590 018
Email: artur.szeremeta(at)sarota.pl

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja