Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Nowe inwestycje zwiększą możliwości testowania systemów zasilania gwarantowanego dla klientów Vertiv

Warszawa, [26 lutego 2019 r.] – Vertiv [NYSE: VRT], globalny dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury krytycznej, ogłosił plany rozbudowy swojego nowoczesnego Customer Experience Centre w zakresie zasilania prądem przemiennym. Plan rozwoju położonego w Bolonii centrum obejmie nową infrastrukturę energetyczną o mocy 4 MVA w celu zwiększenia możliwości testowania elastyczności i wydajności rozwiązań Vertiv.

Rozwój Customer Experience Centre odpowiada na trend tworzenia większych centrów danych i zakładów przemysłowych, a także rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na rozszerzone testy wstępne poza terenem zakładu, w celu przyspieszenia wdrożeń w ich siedzibie.

Jako wiodący dostawca sprzętu, oprogramowania, usług analitycznych i bieżących usług dla centrów danych, Vertiv ma wśród swoich klientów aż 70% firm z listy Fortune 500. Bolońskie centrum oferuje im miejsce do pracy nad ochroną ich krytycznej infrastruktury danych i umożliwia obserwowanie testów walidacyjnych w różnych warunkach zasilania.

Planowane usprawnienia w Customer Experience Centre pozwolą na ponad dwukrotne zwiększenie dostępnej obecnie mocy testowej dla dużych zasilaczy bezprzerwowych (UPS), oferując do 7,5 MVA mocy i możliwość przeprowadzenia jednocześnie sześciu sesji testowych.

W ośrodku już teraz można przeprowadzić pełne testy wydajności z wykorzystaniem zwrotu energii do sieci (safe capacity test), aby optymalizować jej zużycie i ponowne wykorzystanie w około 96%. Wydajniejsze i dokładniejsze testy, w tym testy dynamiczne na bateriach, zaawansowany symulator obciążenia stałego umożliwiający odtworzenie każdego rodzaju konfiguracji baterii, a także możliwość testowania systemów 480V przeznaczonych na rynek amerykański to główne korzyści z planowanej rozbudowy. Udoskonalenia te stworzą kompleksową instalację do testowania systemów zasilania prądem zmiennym, dzięki której klienci z całego świata będą mogli zapoznać się z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i najnowszymi innowacjami, a także zweryfikować wydajność systemów Vertiv symulujących rzeczywiste warunki pracy w terenie.

Nowa inwestycja rozpoczyna się sześć lat po otwarciu Customer Experience Centre. Wówczas był to jedyny obiekt w Europie, który został zbudowany specjalnie w celu walidacji infrastruktury centrum przetwarzania danych. Umożliwiał klientom uczestniczenie w przedinstalacyjnych demonstracjach dotyczących wydajności technicznej, interoperacyjności i sprawności systemów UPS w warunkach rzeczywistych. Do dziś obiekt ten pozwala obecnym i potencjalnym klientom Vertiv na skorzystanie z szerokiej gamy technologii, wspieranych przez stałe konsultacje ze specjalistami z dziedziny badań i rozwoju (R&D) oraz inżynierami. Rozbudowa obiektu ma zostać zakończona do 2021 roku.

O firmie Vertiv

Vertiv (NYSE: VRT) oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed administratorami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Siedziba firmy Vertiv znajduje się w Columbus (Ohio, USA). Firma zatrudnia globalnie około 20 tys. osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach. Dodatkowe informacje oraz nowości i materiały dotyczące Vertiv dostępne są stronie Vertiv.pl.

 Kontakt prasowy

Artur Szeremeta – senior public relations specialist, SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 794 590 018
Email: artur.szeremeta(at)sarota.pl

 

Powiązane artykuły

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja