The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Prefabrykowane i modułowe centra danych: Od innowacji po powszechne stosowanie

lipca 02, 2019

Prefabrykowane i modułowe rozwiązania to dwie różne metodologie. Jednak z badań rynkowych wiemy o rozwijającym się szybko rynku „prefabrykowanych modułowych centrów danych (PFM)”, łączących obie metody. Rzeczywiście, według firmy analitycznej 451 Research, złożona pięcioletnia stopa wzrostu rynku centrów danych PFM w 2021 r. wyniesie 14.4%.

Ale czym są dla nas prefabrykowane rozwiązania, a czym modułowe rozwiązania? Jak te metodologie wpływają na budowę, eksploatację i modyfikację krytycznych obiektów, takich jak centra danych?

W tym raporcie White Paper omawiamy powyższe zagadnienia. Objaśniamy konkretne korzyści, jakie przynoszą prefabrykowane, modułowe centra danych w porównaniu z tradycyjnie budowanymi obiektami. Badamy zalety, które mogą sprawić, że centra danych PFM staną się nie tylko alternatywną i przełomową techniką, ale i dominującym rozwiązaniem w nowych obiektach budowanych w przyszłości.

Pobierz raport White Paper

Powiązane artykuły

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja