The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Skonfigurowana, mobilna jednostka rezerwowa chroni sieci dostawcy usług telekomunikacyjnych

marca 30, 2019

Nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie dojdzie do poważnej awarii. Dlatego firma zamówiła mobilną jednostkę rezerwową, która będzie łatwa w transporcie i utrzymaniu, a jej konstrukcja umożliwi pracę w ekstremalnych warunkach otoczenia.

Informacje o firmie

Dostawca usług i produktów w zakresie komunikacji, będący globalnym liderem w dziedzinie satelitarnych technologii i usług szerokopasmowych, współpracujący z ponad milionem klientów w Ameryce Północnej i Południowej.

Projekt

Wiodący dostawca systemów komunikacji satelitarnej potrzebował mobilnej jednostki przywracania działania po awarii, aby wspierać swoją sieć naziemną w razie awarii stacjonarnego obiektu. Nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie dojdzie do poważnej awarii. Dlatego firma zamówiła mobilną jednostkę rezerwową, która będzie łatwa w transporcie i utrzymaniu, a jej konstrukcja umożliwi pracę w ekstremalnych warunkach otoczenia.

Firma Vertiv, specjalizująca się w niezawodnych technologiach o znaczeniu krytycznym, zaprojektowała rozwiązanie SmartMod™ zamontowane na przyczepie samochodowej. Jednostka wyposażona została w wewnętrzny system prowadnic, umożliwiających łatwy dostęp i ciągłą gotowość systemu rezerwowego do pracy. Rozwiązanie zostało wyposażone w szybkozłącza zasilania i sterowania, a także skraplacze bezpośredniego odparowania. Firma Vertiv dostarczyła jednostkę rezerwową „zawsze gotową do pracy”, której możliwości przerosły oczekiwania firmy telekomunikacyjnej.

SmartMod to modularny, dostosowany do potrzeb sektor centrum danych. Jest to w pełni zintegrowany, autonomiczny, elastyczny i wydajny system umożliwiający szybkie wdrożenie oraz dostosowanie do warunków. Ponieważ SmartMod jest kompaktowy, umożliwia łatwy transport bez wpływu na jego funkcjonalność czy wartość długoterminową.

Podsumowanie

Lokalizacja: Mobilna

Najważniejsze potrzeby: Dostawca systemów komunikacji potrzebował mobilnej jednostki przywracania działania po awarii, aby wspierać swoją sieć naziemną w razie awarii infrastruktury stałej.

Produkt/usługi: Infrastruktura SmartMod zapewnia inteligentne, umożliwiające szybkie wdrożenie, prefabrykowane sektory do modularnych centrów danych, stacji końcowych kabli telekomunikacyjnych oraz agregacji sieci.

Rozwiązanie:

  • Zaprojektowano montowane na przyczepie samochodowej rozwiązanie SmartMod z prawnie zastrzeżonym wewnętrznym systemem prowadnic, który zapewnia łatwy dostęp do osprzętu
  • Rozwiązanie zostało wyposażone w szybkozłącza zasilania i sterowania, a także skraplacze bezpośredniego odparowania
  • Łatwe w utrzymaniu, trwałe rozwiązanie, które zapewnia dostęp do jednostki rezerwowej będącej zawsze w stanie gotowości do pracy
  • Stworzono mobilne środowisko, z którego można łatwo skorzystać, gdy będzie to konieczne
Pobierz studium przypadku
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja