Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź resellera

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Połączenie Afryki Zachodniej ze światem

Afryka, kontynent rozwijający się dynamicznie pod względem ludnościowym i technologicznym, potrzebował sprawniejszej łączności z pozostałą częścią świata. Zapotrzebowanie to zaspokoił wiodący w Afryce Zachodniej dostawca biznesowych usług komunikacyjnych i dla centrum danych, firma MainOne

października 06, 2020

„Naszym celem było wypromowanie Afryki i przyspieszenie rozwoju branż bazujących na technologii. Zainwestowaliśmy i wdrożyliśmy strategiczne dla firm rozwiązania technologiczne, które wsparły Afrykę Zachodnią w dążeniu do zwiększenia produktywności i efektywności za sprawą wyspecjalizowanych i niezawodnych usług łączności”.

Wywiad z Funke Opeke

Firma MainOne postanowiła zlikwidować przepaść cyfrową między Afryką a resztą świata. Naszym celem było wypełnienie ogromnych luk w infrastrukturze internetowej, która istniała we wszystkich krajach Afryki Zachodniej. Wszystko zaczęło się od przełomowego wydarzenia, jakim było położenie kabla podmorskiego łączącego Europę z Nigerią, a który zapewnił regionowi tak bardzo potrzebny szybki internet.

Więcej

Jednym z pierwszych problemów, z którymi musieliśmy się zmierzyć, był brak miejskiej infrastruktury światłowodowej i naziemnych sieci kablowych w Nigerii. Takie sieci są niezbędne, aby zapewnić dostęp i zarządzać ruchem do różnych klientów w całym kraju. Nasz podmorski kabel zainicjował inwestycje w infrastrukturę światłowodową w najludniejszym mieście tego kraju, w Lagos, a ostatnio również w stanach Ogun i Edo.

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć rozpowszechnianie się łączy szerokopasmowych i dokonać transformacji cyfrowej w regionie, firma MainOne będzie kontynuować inwestycje w nowe obiekty centrum danych, tak jak już to się dzieje w Nigerii, Ghanie, na Wybrzeżu Kości Słoniowej i w Senegalu.

Funke Opeke
Dyrektor Generalny, MainOne
Quote sign

MainOne kontynuuje prace mające na celu zlikwidowanie przepaści cyfrowej na kontynencie i zwiększając zasięg łączy szerokopasmowych poprzez rozbudowę infrastruktury światłowodowej, inwestycje w centra danych i współpracę z sieciami satelitarnymi.

Quote sign
PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja