The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Dlaczego rozwiązania do monitorowania centrum danych powinny znaleźć się na szczycie Twojej listy życzeń?

Małe i średnie organizacje dołączają do grona gigantów internetowych w branży centrów danych. Zakłady opieki zdrowotnej i produkcyjne, firmy finansowe i uniwersytety, organizacje lokalne i regionalne przenoszą swoją sieć na brzeg. Obsługują one małe i średnie centra danych, począwszy od szaf sieciowych, w których znajdują się takie rozwiązania, jak serwery poczty elektronicznej, modułowe i kontenerowe centra danych, które pozwalają wdrażać nowe funkcje w krótkim czasie i bezobsługowe obiekty brzegowe, które zapewniają moc obliczeniową w bezpośredniej bliskości użytkownika.

Więc jak duże są centra danych odpowiednie do tych celów? Małe centra danych mogą pomieścić od 50 do 300 szaf, a w średnich centrach danych może znajdować się od 300 do 1000 szaf. Oczywiście organizacje prowadzące operacje o dużym stopniu cyfryzacji będą wymagać większej liczby urządzeń obliczeniowych, zasilających i chłodzących, więc nie istnieje jedna uniwersalna wielkość lub konfiguracja dla tego rynku.

Badanie wykonane przez firmę Vertiv wykazało, że specjaliści w dziedzinie centrów danych prognozują, że ich obiekty brzegowe urosną o 226% w latach 2019–2025. Ankieta została przeprowadzona przed pandemią, a od tego czasu wzrost ten nabrał jeszcze większego tempa. Na przykład, szpitale borykają się z dużym zapotrzebowaniem na ich usługi, co spowodowało przeciążenie codziennych operacji; zakłady produkcyjne wprowadziły nowe narzędzia wideo oparte na analityce w zakresie cyfrowego zdrowia i bezpieczeństwa; firmy finansowe z trudem nadążają za rosnącym popytem na transakcje i inne usługi cyfrowe; a uniwersytety rozwijają zdalne uczenie się. Organizacje stale usprawniają możliwości centrów danych, by sprostać rosnącym wymaganiom.

Wdrażanie rozwiązań do monitorowania w celu ochrony sprzętu centrum danych

Obecnie administratorzy centrum danych i obiektów nabywają coraz więcej sprzętu. Są to między innymi rozwiązania zasilania o znaczeniu krytycznym, klimatyzacji precyzyjnej oraz szafy i obudowy. W tym wyścigu, dążącym do zaspokajania potrzeb biznesowych poprzez budowę lub rozbudowę małych i średnich centrów danych, często nabywasz sprzęt od wielu dostawców, instalujesz rozwiązania zasilania i chłodzenia w celu ochrony cennego sprzętu komputerowego oraz wdrażasz sterowanie oświetleniem i środki bezpieczeństwa. Ale czy bierzesz pod uwagę oprogramowanie do monitorowania i zarządzania?

Niezależnie od tego, czy Twój zespół pracuje lokalnie, czy zdalnie, musisz zapewnić możliwość monitorowania stanu technicznego sprzętu centrum danych w czasie rzeczywistym, proaktywnego identyfikowania problemów, które mogą zagrozić sprzętowi, a co za tym idzie wynikom Twojej firmy. Potrzebujesz rozwiązania, do którego Twój zespół będzie mieć dostęp z dowolnego miejsca o każdym czasie, umożliwiającego zarządzanie i sterowanie operacjami centrum danych we wszystkich i poszczególnych obiektach, a także na poziomie osiągów pojedynczego urządzenia.

Wdróż Vertiv™ Environet Alert™. To internetowe, łatwe w konfiguracji rozwiązanie zostało zaprojektowane, aby zapewnić lepszy wgląd w operacje w centrum danych i wspierać optymalizację dostępności i wydajności. Vertiv Environet Alert oferuje zaawansowane możliwości dla małych i średnich centrów przetwarzania danych w przystępnej cenie. Poniżej przedstawiamy właściwości Vertiv Environet Alert pomocne w osiągnięciu kluczowych celów biznesowych:

Pracuj i współpracuj wszędzie: Bezpiecznie loguj się z wybranej lokalizacji i monitoruj sprzęt w centrum danych, indywidualnie lub jako zespół. Bez względu na to, czy pracujesz z domu, z małym zespołem, czy też monitorujesz nienadzorowane obiekty brzegowe, zyskujesz kompleksowy obraz wszystkich operacji i możliwość zarządzania nimi z poziomu jednego panelu.

Połącz wszystkie urządzenia: Bez względu na to, którego producenta wybierzesz i ile sprzętu kupisz, Vertiv Environet Alert integruje i monitoruje wszystkie rozwiązania. Unikaj żmudnych czynności ręcznych przy osobistej weryfikacji stanu urządzenia, zbieraniu danych i opracowywaniu raportów. Zyskaj zautomatyzowane raporty w czasie rzeczywistym, które możesz wykorzystać do udostępniania aktualizacji w zakresie wszystkich aspektów wydajności, w tym zasilania, chłodzenia, warunków środowiskowych, szaf, zasobów i innych.

Zyskaj wiedzę na temat dostępnego miejsca i mocy: Analizuj informacje i identyfikuj wolne miejsce na nowy sprzęt lub zajęte obszary. Wykorzystuj te informacje do planowania instalacji lub uzasadniania nowych inwestycji w obiekcie.

Zarządzaj rosnącymi operacjami centrum danych: Vertiv Environet Alert ułatwia tworzenie nowych obiektów, dodawanie urządzeń, tworzenie widoków i projektowanie pulpitów nawigacyjnych, które spełnią Twoje potrzeby. Od szaf sieciowych, przez mikro- lub kontenerowe centra przetwarzania danych, aż po niezależne obiekty: zyskasz wgląd w osiągi z poziomu jednego interfejsu.

Uzyskaj informacje w czasie rzeczywistym: Kliknij na interaktywne widoki Vertiv Environet Alert, aby uzyskać natychmiastowe podsumowania alertów lub wizualizację stanu urządzeń, pomieszczeń i lokalizacji. Usprawnij proces podejmowania decyzji i wyeliminuj błąd ludzki wynikający z braku danych lub ich błędnej interpretacji.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia: Szybkość działania jest istotna dla rozwiązywania problemów. Otrzymuj alerty, gdy parametry sprzęt przekroczą wstępnie zdefiniowane progi i zapobiegaj problemom z wydajnością i awariom. Skonfiguruj automatyczne ścieżki dla niezatwierdzonych alertów i zapewnij ich rozwiązanie na czas.

Usprawniaj operacje: Wykorzystaj analitykę do określenia ilości pobieranej energii i identyfikuj obszary optymalizacji i redukuj koszty. Określ gorące punkty wymagające szybkiej reakcji i uniknij uszkodzenia lub pogorszenia stanu sprzętu.

Szybko generuj raporty: Użyj analityki Vertiv Environet Alert do opracowywania zautomatyzowanych i niestandardowych raportów. Vertiv Environet Alert usprawnia generowanie raportów, analizowanie trendów i dostarcza informacje o usprawnieniach wydajności zarówno na poziomie zasilacza awaryjnego (UPS) we wszystkich obiektach, jak i kompleksową analizę osiągów obiektu.

Dotrzymuj warunków umów o poziom usług: Jeśli pomagasz w prowadzeniu działalności opartej na danych i zatrudniającej wielu pracowników, to wiesz, że nie ma w niej miejsca na opóźnienia i przestoje. Wizualizuj i raportuj dane. Identyfikuj problemy i trendy. Proaktywnie zarządzaj sprzętem w oparciu o kluczowe kryteria, takie jak wiek, opóźnienia czy problemy z wydajnością.

Łatwe szkolenie nowych pracowników: Intuicyjny interfejs graficzny Vertiv Environet Alert jest łatwy do zrozumienia i prosty w szkoleniu współpracowników. Nowi pracownicy mogą korzystać z interaktywnych widoków i nawigacji między lokalizacjami w celu monitorowania i zarządzania wszystkimi operacjami w centrum danych.

Podsumowanie

Jeśli instalujesz nowy sprzęt lub konfigurujesz małe lub średnie centrum przetwarzania danych, nie zwlekaj z wdrożeniem monitorowania do momentu, gdy problem przybierze duże rozmiary. Internetowe rozwiązanie Vertiv Environet Alert można wdrożyć natychmiast i łatwo skalować. Daje ono pewność co do działań związanych z monitorowaniem, oszczędza czas pracy personelu i redukuje wymagania dotyczące poziomu wiedzy.

Dowiedz się więcej o Vertiv™ Environet Alert™ już dziś.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja