The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Współpraca z przedstawicielem Vertiv umożliwia dostosowanie złożonych projektów do indywidualnych potrzeb. Jeśli reprezentujesz organizację, która poszukuje wskazówek technicznych dotyczących dużego projektu, Vertiv zapewni Ci potrzebne wsparcie.

Dowiedz się więcej

Wielu klientów współpracuje z resellerem i/lub partnerem Vertiv, a następnie kupuje produkty Vertiv dla własnych zastosowań IT. Partnerzy są gruntownie przeszkoleni, posiadają odpowiednie doświadczenie oraz są dobrze przygotowani do konfigurowania, oferowania i wspierania rozwiązań oraz infrastruktury IT, przy użyciu produktów Vertiv.

Znajdź resellera

Już wiesz, czego potrzebujesz? Potrzebujesz wygodnych zakupów online i dogodnych warunków transportowych? Niektóre kategorie produktów Vertiv można zakupić za pośrednictwem resellera internetowego.


Znajdź sprzedawcę internetowego

Potrzebujesz pomocy w wyborze produktu? Porozmawiaj z wykwalifikowanym specjalistą Vertiv, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.Skontaktuj się z ekspertem Vertiv

The page you're viewing is for Polish (EMEA) region.

Jak zgłosić problem natury etycznej lub potencjalne naruszenie etyki, prawa, zasad księgowości i finansowych?

Jeśli jesteś pracownikiem firmy Vertiv, skontaktuj się ze swoim przełożonym, specjalistą ds. zasobów ludzkich, prawnikiem firmy Vertiv lub Scottem Hovey, dyrektorem ds. zgodności z przepisami i integralności firmy Vertiv.


LUB

Odwiedź stronę Zgłaszania problemów etycznych Vertiv i wypełnij raport: VertivCo.EthicsPoint.com


LUB

Skorzystaj z infolinii ds. etyki Vertiv: +1.855.874.1654 (bezpłatne połączenie z terytorium USA).


Jeżeli Ci na tym zależy, rozmowa może być anonimowa. Zgłoszenie potencjalnego naruszenia lub innych problemów nie będzie podstawą do podejmowania jakichkolwiek działań odwetowych wobec pracownika.

Osoby nieposługujące się językiem angielskim prosimy o cierpliwość podczas oczekiwania na zgłoszenie się tłumacza. Wszelkie zgłoszenia pisemne lub telefoniczne są przekazywane do niezależnej firmy, która sporządza raport i dostarcza go do siedziby Vertiv w Columbus w stanie Ohio. Vertiv skontaktuje się z Tobą po rozpatrzeniu zgłoszenia.

PARTNERZY
Charakterystyka ogólna
Logowanie dla Partnerów

Język i lokalizacja