The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Güç Modülünde 5G'yi Destekleme

KAPASİTE YÖNETİMİ VE AĞ SANALİZASYONU

Günümüzün merkezi ofisi, geçmişteki anahtarlama istasyonlarına çok az benzerlik göstermekte ve son yıllarda bir veri merkezini daha iyi anımsatan bir şeye geçiş yapmaktadır. Bu modern merkez ofis, bir 5G ağının merkezi olarak, 5G mikro sitelerinden oluşan geniş, sanallaştırılmış bir ağı kontrol ederken aynı zamanda bulut hizmetlerini barındırır ve yedekli arka uç gerekliliklerini yönetir.

Bu tür bir ortamdaki zorluklar, veri merkezi yöneticileri için tanıdıktır: Acil kapasite artışları, kapasite yönetimi, güç koruması ve dağıtımı, soğutma BT sistemleri ve dağıtık ağın izlenmesi ve yönetimi. Bunlar bizim yaptığımız şeyler. Kabinler, güç sistemleri, ısı yönetimi çözümleri ve izlemeden, hepsini bir araya getiren modüler çözümlere kadar, güvenilir ve verimli bir 5G ağ güç modülünü optimize edecek teknolojilere ve uzmanlığa sahibiz.

İletişimde Kalın  Vi̇deoyu İzleyi̇n

500

5G aboneleri arasında veri kullanımında tahmini %500 artış


Vaka Çalışması

Avustralya'daki bir telekomünikasyon şirketi, BT tabanını güçlendirerek 5G lansmanına hazırlanırken, Vertiv bunun gerçekleşmesine yardımcı oldu. Ekip, BT ihtiyaçlarını karşılamak için KGK sistemlerini, kabinlerini ve soğutma altyapısını bir araya getiren Vertiv™ SmartRow™ and Vertiv™ SmartAisle™ modüler çözümlerini kullanarak bu telekomünikasyon ürünleri ve hizmetleri sağlayıcısının BT omurgasını sanallaştırmasına olanak tanıdı.

5G GÜÇ MODÜLÜ ZORLUKLARINIZ İÇİN TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Yeni taleplerin üstesinden gelmek için daha fazla kapasiteye ihtiyaç var

Ana Faktörler
  • Mevcut ve gelecekteki gereklilikleri karşılamak için güç sistemini boyutlandırma
  • Uzaktan izleme için bağlanabilirliğin etkinleştirilmesi
  • Hızlı yerleştirme ihtiyacının karşılanması
  • Özel soğutma ihtiyacını belirlemek için ısı yüklerinin değerlendirilmesi
  • Mevcut tesislerde sınırlı alandan yararlanma

Ağın genişletilmesi ekipman yönetiminin karmaşıklığını artırır

Ana Faktörler
  • DC güç sistemlerinde görünürlüğün korunması
  • Sağlam güvenliği korurken kolay erişim sağlama
  • Mevcut taban alanında daha büyük güç karışımını barındırır

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Bir uzmana bağlanmak için formu doldurun veya bizi arayın.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon