The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Bir Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Liebert PSA KGK, 500-1500 VA

Küçük ofis bilgisayarları ve elektronik ekipmanlar için tam donanımlı güç koruması sunan ekonomik, hat etkileşimli bir KGK.

Liebert GXT5 KGK, 750 VA - 20 kVA

Liebert™ GXT5 KGK, kompakt ve esnek bir yerleştirme sisteminde üstün elektrik kesintisi koruması ve sürekli güç dengeleme sunan bir online çift çevirim KGK çözümüdür.

Vertiv™ Liebert® GXT RT+ KGK

Tek faz Liebert® GXT RT+ kesintisiz güç kaynağının (KGK) yüksek çıkış güç faktörü (0,9), bağlı cihazlar için çok çeşitli giriş voltajlarından yüksek performanslı koruma sağlar.

Vertiv™ Edge KGK

Vertiv™ Edge, 1U, 2U, 3U alanda, mini kule, kabin/kule ve kabin tipi montajlı form faktörlerinde (modele bağlı olarak) 500VA ile 3000VA arasında değişen modellere sahip, son derece güvenilir, verimli, yönetilebilir ve esnek hat etkileşimli sinüs dalgalı bir KGK ailesidir.

Vertiv™ Edge Lityum-İyon KGK, 1500-3000 VA

Vertiv Edge Lityum-İyon hat etkileşimli KGK, sunucular ve ağ donanımları gibi kritik BT ekipmanlarına güç koşullandırma ve akü yedeklemesi sağlayarak, beklenmeyen güç kaybı veya benzeri güç dalgalanması durumunda iş açısından kritik uygulamalarınızın korunmasını sağlar.

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon