The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Ürün

Vertiv Life Services

Vertiv™ Life™ Services, performansı iyileştirmek, daha hızlı sorun çözümü için servis süreçlerini kolaylaştırmak ve herhangi bir kuruluşa ek yük olmadan derinlemesine ekipman ve servis uzmanlığı eklemek için kritik ekipman operasyonu hakkında sürekli bilgi sağlar. Trendleri belirlemek, davranışları tahmin etmek ve sorunları uzaktan çözerek veya bir saha mühendisini dakikalar içinde yönlendirerek; normal olmayan koşullara anında yanıt vermek amacıyla gerçek zamanlı operasyon verilerini sürekli olarak izleyen ve analiz eden Vertiv mühendislerini kritik sistemlerle birbirine bağlar.

Broşürü Al
Login to Save for Later
En Uygun Çalışma Alanı:
 • Yayıncılık ve Eğlence
 • Bankacılık, Finans ve Sigortacılık
 • Veri Merkezi/Sunucu Barındırma/Barındırma
 • Eğitim
 • Sağlık
 • Üretim
 • Ülke Yönetimi
 • Profesyonel Hizmetler
 • Perakende ve Toptan Satış
 • Telekom
 • Ulaşım

Avantajlar

Kesinti süresini azaltır: Uzaktan teşhis ve saha servisine doğrudan bağlantı, mümkün olan en hızlı yanıt ve çözümü sağlar.
Optimum performansı koruyun: Kritik sistemlerin sürekli veri odaklı uzman analizi ekipman güvenilirliği ve verimliliğinin sürekli olarak maksimize edilmesini sağlar.
Ek yükü en aza indirin: Personeli sahaya ayırmak zorunda kalmadan kritik sistemlerin kullanılabilirliğini ve performansını sağlar.
Kapsamlı bilgiler: Tüm operasyonel ekipman koşulları ve uzaktan çözüm faaliyetleri izlenerek kapsamlı bir rapor oluşturulur. 

Özellikleri

Veriye Dayalı Bilgiler: Vertiv uzmanları, ilgili tüm ekipman kontrol ve çalıştırma parametrelerini sürekli olarak izler ve analiz eder. 
Gerçek Zamanlı Yanıt: Vertiv™ Life™ Services, çalışma sorunlarını meydana gelir gelmez “görür” ve anında servis eylemini başlatır. 
Bağlı Servis: Vertiv servis mühendisleri birçok anomaliyi uzaktan çözebilir ve ayrıca çeşitli ülkelerdeki Vertiv saha servis organizasyonuna bağlanır.
Broşürler ve Veri Sayfaları

Bölgenizdeki İlgili Kişiyi Bulun

Ürün Destek İlgili Kişileri

Şunun için ilgili kişiler gösteriliyor: Virginia, 20149, USA Değiştir
Geist Support - Americas (Rack PDU and Watchdog)
1777 Yolande Avenue Lincoln Nebraska USA
Odaklanılan hizmet alanları: Proje Servisleri, Performans Optimizasyon Hizmetleri, Acil Yanıt, Önleyici Bakım, Endüstriyel Uygulamalar için Önleyici Bakım, Uzaktan Servisler, Yedek Parçalar ve Parça Yönetimi
Vertiv (Liebert Services)
610 Executive Campus Drive Westerville Ohio 43082 USA
Odaklanılan hizmet alanları: Proje Servisleri, Performans Optimizasyon Hizmetleri, Eğitim, Acil Yanıt, Önleyici Bakım, Endüstriyel Uygulamalar için Önleyici Bakım, Uzaktan Servisler, Yedek Parçalar ve Parça Yönetimi
Vertiv Monitoring Software (Power Assist, Power Insight and MSP Control Center)
+1 800 222 5877, option 2
Ohio USA
Odaklanılan hizmet alanları: Proje Servisleri, Performans Optimizasyon Hizmetleri, Eğitim, Acil Yanıt, Önleyici Bakım, Endüstriyel Uygulamalar için Önleyici Bakım, Uzaktan Servisler, Yedek Parçalar ve Parça Yönetimi, Generator Services
İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon