The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Telecoms 2020 – Same Hopes, More Fears.

An update to the 2019 report by 451 Research ‘Telco Industry Hopes and Fears: From Energy Costs to Edge Computing Transformation.’

In 2019, 451 Research and Vertiv collaborated on the paper ‘Telco Industry Hopes and Fears: From Energy Costs to Edge Computing Transformation.’ The project was designed to generate fresh insights from leading telecom network and IT decision-makers ahead of the Mobile World Congress 2019. MWC 2019 represented a seminal moment in history as 5G had finally gone live in a handful of places after several years of building anticipation.

As we began 2020, we wanted to look back at those insights and evaluate how they are holding up after a flurry of global 5G and edge deployments. What did we discover? Many of the same hopes and fears will live on in 2020 and beyond.

 

565x800-451-5G-Report-Thumbnail.jpg

Download the Report

First Name *
Last Name *
Email *
Company
Country *

Privacy Notice Consent

Having received and read this privacy notice on personal data processing (provided in accordance with Article 13 of EU Regulation 679/2016), I consent to:

 
The processing of my personal data for marketing purposes, including staying informed by email about industry trends, events, offers and product launches.
Thank you For your Submission!

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon