The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Telcos and Edge Computing: Opportunity, Threat, or Distraction?

The market for edge computing is experiencing rapid growth and has naturally captured the attention of telecoms operators. However, while edge is broadly viewed as an opportunity for telecoms industry, if it is not approached in the right way it could be a distraction for some players and even a threat to others. In-depth research from Omdia analyses the real edge opportunity for telecom providers and how to develop and deploy the right infrastructure to capitalise on edge growth.    

 

800x565-Vertiv-OMDIA-report---Telcos-and-Edge-Computing--Opportunity-Threat-or-Distraction_299865_0.jpg

Download the Report

First Name *
Last Name *
Email *
Company
Country *

Privacy Notice Consent

Having received and read this privacy notice on personal data processing (provided in accordance with Article 13 of EU Regulation 679/2016), I consent to:

 
The processing of my personal data for marketing purposes, including staying informed by email about industry trends, events, offers and product launches.
Thank you For your Submission!

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon