The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

"Geleneksel bir veri merkezinin yerleştirilmesinin 12-18 ay sürdüğü göz önüne alındığında, genellikle daha hızlı bir çözüme ihtiyaç vardır"

Lucas Beran | OMDIAPrefabrike veri merkezlerindeki hızlı büyüme, BT'yi yalnızca hızlı değil, aynı zamanda uygun maliyetli ve ölçeklenebilir bir şekilde çevrimiçi hale getirmesi gereken operatörler tarafından yönlendirilmektedir. Yalnızca prefabrike ve modüler veri merkezi yapıları, yeni uç nokta kapasitesi talebini karşılayacaktır.

İletişimde kalın!

Müşteri Görüşü

mainone-600.png

Batı Afrika'yı dünyaya bağlamak muazzam bir başarı ve sadece 7.000 km’den uzun denizaltı kablosu meselesiydi.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 

 

Sonraki adıma geçin

Mühendislerimiz ölçeklenebilirlik, verimlilik ve kullanılabilirlik gereksinimlerinize bir çözüm uyarlamanıza yardımcı olmaya hazır. Bir uzmana bağlanmak için formu doldurun.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.


Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon