MEYDAN OKUMA KABUL EDİLDİ

Güvenle ölçeklendirmenin birden fazla faydası vardır. Durumunuza en uygun zorluğu seçin:

Performansı Artırmak için Altyapıyı Yükseltin

Daha fazla bilgi için tıklayın

Hızlı Yerleştirme ile Çevikliği Artırın

Daha fazla bilgi için tıklayın

Kapasiteyi
Taleple Dengeleyin

Daha fazla bilgi için tıklayın

Yardımcı olduğumuz şirketler Güvenle Ölçeklendirin

tsystem

Global BT hizmetleri ve danışmanlık lideri T-Systems, hızlı veri merkezi genişletme seçeneklerini değerlendirdiğinde, Vertiv'den bir prefabrike çözüm seçti.

Daha fazla bilgi için tıklayın
edgeconnex

Vertiv, esnek, ölçeklenebilir ve her yerde bulunan bir uç nokta oluşturma misyonunda EdgeConneX'i destekledi.

Daha fazla bilgi için tıklayın
MainOne-600x200-logo_312431_0.png

MainOne, Afrika ile dünyanın geri kalanı arasındaki dijital uçurumu kapatmak için bir misyona başladı. Amacımız, Batı Afrika'daki tüm ülkelerde var olan internet altyapısındaki büyük boşlukları doldurmaktı.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Güvenle Ölçeklendirmek için Çözümler

Vertiv çözümleri, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik için tasarlanmıştır ve esnekliği ve yönetilebilirliği artıran entegre zeka içerir.

 

 

  • Prefabrike Veri Merkezleri
  • Kritik Güç
  • Isı Yönetimi
  • İzleme ve Yönetim
  • Servisler

 

 

 

Prefabrike veri merkezleri

Vertiv™ SmartMod™

SmartMod™ altyapı çözümlerimiz, hızlı yerleştirme sağlayan taşınabilir, önceden birleştirilmiş modüller olarak tasarlanmış prefabrike yapıları içerir.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 


Kritik Güç

Vertiv™ Power Module

VERTIV™ Power Module ile iş taleplerinizi karşılamak için izole edilmiş, güçlü, kritik altyapı kapasitesini tam zamanında yerleştirin.

Daha fazla bilgi için tıklayın


Kritik Güç

Yüksek Kapasiteli KGK Sistemleri

Birinci sınıf yük koruması ve maksimum enerji tasarrufu sağlayan Liebert® EXL S1, tek modül ve dağıtık bypass konfigürasyonlarında mevcuttur ve lityum iyon akü sistemleriyle uyumludur.

Daha fazla bilgi için tıklayın


Kritik Güç

Oda ve Kabin Güç Dağıtımı

Vertiv'in yenilikçi güç dağıtım birimleri ve rack PDU'ları, size daha fazla kabini ve kabin başına daha fazla cihazı destekleme esnekliği sağlar. Güç dağıtım kabinetleri, önceden paketlenmiş, fabrikada test edilmiş bir sistemin kolaylığı ve maliyet tasarrufu ile özel olarak uyarlanmış bir sistem sağlar. Rack PDU'lar, basic, monitored ve switched modellerin yanı sıra giriş gereksinimlerinden bağımsız olarak standardizasyon sağlayan benzersiz evrensel PDU'yu içerir.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 


Isı Yönetimi

Adyabatik Freecooling Chiller'lar

Liebert AFC, freecooling teknolojisinin sunduğu üstün enerji seviyeleri ile (multi-scroll veya vidalı kompresör ile sağlanan) kompresör yedeğini ve yüksek verimliliğe sahip adyabatik ıslak ped sistemini bir araya getiriyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın


Isı Yönetimi

Dolaylı Evaporatif Serbest Soğutma Sistemi

Liebert® EFC sistemi, tümü bir pakette sunulan dolaylı havadan havaya ısı değişimine ve evaporatif soğutma teknolojisine sahiptir. 1,03'e kadar düşük mekanik PUE seviyelerini desteklemek için evaporatif soğutma prensibinden yararlanır.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 

İzleme ve Yönetim

Altyapı izleme, akıllı kontroller ve merkezi yönetim sistemlerimiz, birlikte çalışarak ekipman kullanılabilirliğini, kullanım performansını ve verimliliği artırır. Eksiksiz bir KVM ailesi, seri konsollar ve ağ geçitlerinden sensörlere ve DCIM yazılımına kadar, Vertiv izleme ve yönetim çözümleri, kapasiteyi taleple dengelemek için gereken kontrol ve görünürlüğü sağlar.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 

Servisler

Vertiv, mühendislikten yerinde proje yönetimine ve elektrik güvenilirlik hizmetlerine kadar, başlatma sürelerini kısaltmak ve tesisinizin yaşam döngüsü boyunca daha güvenilir, emniyetli ve verimli bir çalışma sağlamak için çok çeşitli programlar ve hizmetler sunar.

Daha fazla bilgi için tıklayın

 

Sonraki adıma geçin

Mühendislerimiz ölçeklenebilirlik, verimlilik ve kullanılabilirlik gerekliliklerinize bir çözüm uyarlamanıza yardımcı olmak için hazır bekliyor. Bir uzmana bağlanmak için formu doldurun.

Adı*
Soyadı*
E-posta Adresi *
Telefon
Şirket*
Ülke*
Posta Kodu *
Yorumlar

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Kişisel verilerimin; sektör trendleri, etkinlikler, teklifler ve ürün lansmanları hakkında e-posta yoluyla haberdar olmak dâhil olmak üzere pazarlama amaçlarıyla işlenmesini kabul ediyorum.
 

Onayınız için teşekkür ederiz!
Kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.