Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Bir Vertiv üreticisinin temsilcisiyle çalışmak, karmaşık tasarımların benzersiz ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmasını sağlar. Büyük bir projede teknik rehberlik isteyen bir kuruluşsanız, Vertiv ihtiyacınız olan desteği sağlayabilir.

Daha Fazla Bilgi

Birçok müşteri, BT uygulamaları için Vertiv ürünlerini satın almak üzere bir Vertiv bayi iş ortağıyla birlikte çalışır. İş ortakları kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir ve Vertiv ürünleriyle tüm IT ve altyapı çözümlerini belirlemek, satmak ve desteklemek için benzersiz bir konuma sahiptir.

Bir Bayi Bulun

Neye ihtiyacınız olduğunu zaten biliyor musunuz? Online satın alma ve gönderim kolaylığı mı istiyorsunuz? Belirli kategorilerden Vertiv ürünleri online bir bayi aracılığıyla satın alınabilir.


Online Bayi Bulun

Ürün seçiminde yardıma mı ihtiyacınız var? Sizin için doğru olan çözüme ulaşmanıza yardımcı olacak son derece kalifiye bir Vertiv Uzmanı ile konuşun.Bir Vertiv Uzmanı ile İletişime Geçin

Sorry, this page isn't available for your location.

The page you're viewing is for Turkish (EMEA) region.

Quick Solutions For Your Infrastructure

Welcome to the new modern, flexible logistics concept by Vertiv

Explore our fast moving products in our Vertiv Priority Program. Choose from off the shelf rack components, accessories and PDUs that can be quickly delivered. Using our configuration matrix, put together your individual server or network rack from the Miracel 2 and DCM product lines and order as a priority product.

Shorter Delivery Times

  • through higher warehouse volumes
  • through the use of Cyberplan, the modern logistics software
  • through an optimized order entry process

Meeting Delivery Dates

  • through optimized production and assembly processes
  • through a coordination and escalation group


Standard: Delivery Time 5 days

Top Sellers:

Racks

Featured Products

Components and Accessories

Featured Products

Rack accessories: 50 items in stock

Electricity Distribution

Featured Products

For a free configuration of your desired rack - including accessories and PDUs if required - please contact our sales experts who will be delighted to assist you!

Gizlilik Bildirimi Onayı

(679/2016 numaralı AB Düzenlemesinin 13. Maddesi uyarınca sunulan) kişisel verilerin işlenmesiyle ilgili bu gizlilik bildirimini alıp okudum ve şunlara izin veriyorum:

Related Articles

İŞ ORTAKLARI
Genel Bakış
İş Ortağı Oturumu Aç

Dil ve Lokasyon